Spotrebiče

SPOTREBIČE RÔZNYCH ZNAČIEK

Dnes na trhu existuje množstvo výrobcov spotrebičov. Pri našej práci uprednostňujeme spotrebiče rôznych značiek, najmä však značky Miele, Gaggenau, Aeg, Siemens, Bosch, Liebherr, Electrolux, Küpperschbusch.

Pracujeme takmer so všetkými dostupnými značkami spotrebičov na trhu. V našom interiérovom štúdiu vám poradíme pri výbere spotrebičov do domácnosti s prihliadnutím na vaše požiadavky.

Najčastejšie pracujeme so spotrebičmi týchto svetových značiek:

spotrebice roznych znaciek, miele, gaggenau, aeg, siemens, bosch

Rozdeľujeme 2 základne typy spotrebičov: voľne-stojace alebo zabudovateľné spotrebiče. Trendy interiérov sú dnes zamerané práve na zabudovateľné, alebo inak povedané, vstavané spotrebiče. Tento fakt sa odvíja najmä od výroby nábytku na mieru, ktorá sa presne prispôsobí vstavaným spotrebičom.

Pri zariaďovaní kuchyne myslite na to, že potrebujete viac typov spotrebičov ako je varná doska, rúra, chladnička, digestor, umývačka riadu, mikrovlnka či kávovar. Myslite na svoj rozpočet, ktorý treba prispôsobiť aj počtu a značkám spotrebičov. Poradíme aj pri výbere moderných spotrebičov ako sú parné rúry, pyrolytické rúry, kombinované rúry, vákuovacie zásuvky, ohrevné zásuvky na riad, rôzne typy varných panelov, tepanových varných dosiek, či digestorov s externými motormi.

Každá značka spotrebičov má svoj preferovaný dizajn, preto porozmýšľajte, ktorý štýl by sa vám páčil vo vašej novej kuchyni. Niektoré spotrebiče sú definované výraznejšími prvkami, iné majú, naopak, jednoduché prvky v minimalistickom štýle.

Viacerí výrobcovia spotrebičov ponúkajú vo svojom portfóliu rôzne rady spotrebičov podľa dizajnu, funkcií a materiálov, poradíme, ktoré by boli vhodné práve pre vás.