Spotrebiče

VIAC O ZNAČKE SIL FIM

pre ktorú máme výhradné autorizované obchodné
zastúpenie v SR a ČRtalianska značka sil fim

Nadčasové talianske odsávače pár

Značka Sil Fim vznikla zlúčením dvoch talianskych spoločností SILC a Fim v roku 2009. Obe spoločnosti mali za sebou už dlhú históriu. Spoločnosť SILC spa. bola založená v roku 1968 a ešte dnes je líder v oblasti priemyselných a žehliacich strojov. Značka Fim srl. bola založená v roku 1985, ktorá sa venovala výrobe digestorov, plášťov chladničiek a vyrábala aj iné dizajnové doplnky.

fabrika značky sil fim

Výroba

Výrobné fabriky sa nachádzajú v mestách Jesi a Castelfidardo v Taliansku a spolu pokrývajú rozlohu až 20.000 m2. Sú priamo prepojené s technickými oddeleniami, ktoré sú kľúčovou súčasťou spoločnosti pre výskum, vývoj a dokončenie nových modelov. V týchto závodoch sa spracúvajú a vyrábajú výrobky z rôznych materiálov ako nerezová oceľ, oceľ meď, hliník. Všetky fázy produkcie sa dejú v jednej výrobnej fabrike s neustálym sledovaním výrobných procesov. Sil Fim dnes ponúka široké portfólio odsávačov pár do domácnosti rôznych typov ako aj viaceré modely externých motorov.

stropný model gigestora sil fim

Vysoká kvalita produktov značky Sil Fim

Vynikajúca kvalite produktov a široké portfólio zabezpečuje spoločnosti Sil Fim vysokú úroveň na medzinárodných trhoch. Značka Sil Fim sa snaží predvídať potreby trhu, zabezpečiť kvalitu a bezpečnosť výrobkov. Technická a inovatívna stránka výroby je kľúčovým prvkom. Osobitná pozornosť sa venuje navrhovaniu, technologickým inováciám spojeným s skúsenosťami a schopnosťami technikov a manažérov. Sil Fim je to pravé „made in Italy“ , ktoré v sebe nesie pekný dizajn a vysokú kvalitu produktov.

ostrovný odsávač pár sil fim

Životné prostredie a výrobca Sil Fim

Vlastník značky Sil Fim sa rozhodol mať spoločnosť so smerovaním na systém kvality produkcie a podpory pre životné prostredie v súlade s týmito normami: UNI EN ISO 9001: 2008 a UN EN ISO 14001: 2004. Tento systém je založený na organizácii a technických činnostiach, aplikovaných na všetkých oddeleniach spoločnosti, tieto činnosti sú určené na získanie plnej spokojnosti zákazníkov a neustále zlepšovanie výrobkov, pričom sa snaží zachovať najhlbšiu úctu k životnému prostrediu.

skrinkový model značky sil fim

Vývoj Sil Fim

Sil Fim sa zameriava na vývoj a neustále zdokonaľovanie svojich produktov. Spoločnosť má vlastné laboratórium s rozlohou viac ako 500 m2 , ktoré je oficiálne uznané NEMKO v súlade s normou ISO 17025: Všeobecné štandardy týkajúce sa testovania a kalibrácie zariadenia, v ktorom môže vykonávať nezávislým spôsobom všetky skúšky potrebné na získanie schvaľovacieho označenia výrobkov, ktoré sú v súlade s Medzinárodnými štandardmi elektrickej bezpečnosti a elektromagnetickej kompatibility.

Laboratórium je schopné vykonať všetky testy pre NEMKO, cULus, Ghost Approvals a pre všetkých hlavných medzinárodných schvaľovateľov kvality. Počas vývoja a overovania výrobkov, laboratórium vykonáva aj „performance“ testy s cieľom zlepšiť kvalitu produktov z hľadiska hodnoty hluku, vibrácií, prívodu vzduchu, účinnosť osvetlenia, vstrebávanie tukov a tiež zníženia zápachu.

výsuvný odsávač pár sil fim

Certifikáty značky Sil Fim

certifikát spotrebičov značky sil fim

certifikát digestorov značky steel

Viac o značke Sil Fim sa dozviete na stránke výrobcu

https://www.fimweb.it/en/