Spotrebiče

INTERIÉROVÉ DVERE HANÁK

Prvotriedne interiérové dvere HANÁK okrem toho, že členia interiér na jednotlivé obytné zóny, sa svojím premysleným dizajnom podieľajú aj na vzhľade a charaktere celého vášho domu či bytu.

Špičkové interiérové dvere HANÁK nemajú v Českej a Slovenskej republike adekvátnu konkurenciu. Unikátny dizajn a konštrukcia, to všetko vo vysokej kvalite typickej pre značku HANÁK.

Bližšie informácie o dverách na mieru HANÁK sú popísané nižšie.

„Interiérové dvere na mieru s možnosťou veľkej variability výškových rozmerov od 1970 mm  do 2700 mm.“

Výbava & ergonómia dverí

Rozdiel v kvalite spoznáte v detailoch

Interiérové dvere HANÁK sú zjednotené s ostatným nábytkom a ponúkajú tak možnosť vytvoriť harmonický interiér v jednotnom štýle a povrchovej úprave nábytku. V bezfalcovom prevedení s výškou až 2500 mm a so špeciálnou konštrukciou zárubne aj dverného krídla predstavujú už dnes absolútnu špičku v ponuke interiérových dverí na trhu.

Bezfalcové vyhotovenie interiérových dverí vyniká svojim vzhľadom, funkčnosťou a čistotou. Dvere sú výnimočné v tom, že dverné krídlo je zapustené v oblôžkovej zárubni a nevyčnieva do priestoru, je teda v jednej rovine s oblôžkovou zárubňou.

Dverné krídlo je zavesené pomocou skrytých zapustených závesov, ktoré zaručujú tichý chod s vynikajúcou únosnosťou. Pre celkové utesnenie interiérových dverí si môžete zvoliť integrovaný dverový prah, ktorý je frézovaný do spodnej hrany dverného krídla.

Celkový vzhľad dverí je doplnený kľučkou, ktorú si sami môžete zvoliť od nami odporúčaných výrobcov kovania.

Kvalita povrchových úprav

Lak

Existuje mnoho povrchových úprav nábytku, ale iba lak je synonymom pre skutočnú kvalitu, odolnosť a exkluzivitu. Dvere sú lakované na moderných navaľovacích linkách z oboch strán vrátane všetkých hrán. Kvalita povrchovej úpravy je jedinečná a neporovnateľná. Pri lakovaných povrchových úpravách nanášame na obe strany dverí, vrátane hrán, 5 vrstiev akrylátového laku a po vytvrdnutí pomocou UV žiarenia sú aplikované ďalšie 2 finálnej vrstvy polyuretánových lakov vo vysokom lesku.

Dýha

Pri dýhovaných povrchových úpravách v mate nanášame na obe strany dverí, vrátane hrán, 4 vrstvy. Pri variante vysokého lesku nanášame až 7 vrstiev akryluretánového transparentného laku.

Zárubne a oblôžky

Široká škála možností

Interiérové zárubne nahrádzajú už zastarané oceľové zárubne, ktoré nie sú estetické a moderné. Zárubne sa vsadzujú do stavebného otvoru až v konečnej fáze stavby, kedy sú hotové omietky a je položená podlaha.

Oblôžkové zárubne sú do svetlosti 2100 mm štandardne osadzované dvoma skrytými závesmi. Nad svetlú výšku 2100 mm sú osadené troma skrytými závesmi. Všetky plochy a hrany oblôžkových zárubní sú povrchovo dokončené tak, aby odolali aj vlhkému prostrediu.

Spojenie oblôžkových zárubní v rohoch je možné voliť v prevedení 45 stupňov pri dýhe, a 45 a 90 stupňov pri lakovaných zárubniach. Zárubne možno vyrobiť aj v odlišných povrchových úpravách a farbách ako dverné krídlo.

Viac ako 1 500 možností

Premium / Trend collection

Ponúkame Vám množstvo variácií interiérových dverí z laku a dýhy, ktoré môžu byť kombinované aj so sklom v rôznych odtieňoch. Rozličné typy  vzoriek a široký výber materiálov zabezpečujú širokú škálu prevedenia luxusných interiérových dverí Hanák. Inšpirujte sa a pozrite si niektoré z nich.

Laky

7 vrstvový lak HANÁK PREMIUM je synonymom pre skutočnú kvalitu, odolnosť a exkluzivitu. Vydrží desiatky rokov, je miešaný v Taliansku a veľmi odolný proti poškriabaniu.

Prírodné dýhy

Mat / lesk
Česané / Patina / Škrabané

interierove dvere hanak na mieru

Modely interiérových dverí HANÁK: