Spotrebiče

ÚLOŽNÉ PRIESTORY HANÁK

Úložné priestory HANÁK na mieru to sú moderné otvorené šatníky, predsieňové otvorené šatne, voľne stojace skrine a vstavané šatníkové skrine do celého interiéru.

Dizajn šatníkových skríň a šatníkov môžete prispôsobiť štýlu ostatného nábytku vo vašom interiéri, pretože sa dajú vyrobiť v rovnakom dekóre ako napríklad obývačka či kuchyňa. Interior Concept HANÁK znamená homogénny dizajn nábytku na mieru. Šatníky a všetky úložné priestory HANÁK – to je široká škála možností prevedení a celkového vybavenia.

Ergonómia

Voľne stojace šatníkové skrine spolu s premysleným systémom otvorených šatní a vstavaných skríň sú navrhnuté tak, aby vám umožnili, čo najlepšie využiť priestor vo vašom interiéri. Rozlišujeme dva typy šatníkových skríň: vstavané šatníkové skrine a voľne stojace šatníkové skrine.

Výber záleží väčšinou na priestorových možnostiach a, samozrejme, na tom, čo vám dizajnovo viac vyhovuje. Šatníkové skrine môžu byť s posuvnými alebo otváracími dverami. Dverové výplne ponúkame v povrchovej úprave dýha, lak,lamino a farebné sklo. Čelná plocha šatníkových skríň už dávno nemusí byť kompaktne v jednom dekóre, môže byť zrkadlová, z farebného skla alebo v dekóre prírodných materiálov. Jednoducho, škála možností HANÁK je veľmi široká, záleží len na vás.

Úchytky

V dnešnej dobe je v ponuke celá rada úchytiek či už moderných alebo štýlových. Vybrané úchytky by vždy mali korešpondovať s celkovým dizajnom šatníkovej skrine. Môžu byť dominantné v podobe masívneho madla alebo naopak minimalistické. Pri niektorých modeloch skríň možno zvoliť veľmi elegantný model zafrézovanej úchytky, kde vnútorná plocha môže byť v prevedení: dýha alebo lak.

Vnútorné vybavenie

Premýšľate, čo umiestniť do skrine, aby bola pre vás čo najpraktickejšia? Zaobstarať si špeciálny vešiak na nohavice či kravatovník? Pokiaľ po tom túžite, tak si ho doprajte. Rozhodne však vo Vašej skrini nesmú chýbať kvalitné zásuvky, police a šatníkové tyče. Využiť môžete aj rôzne typy posuvných a otočných vešiakov, ktoré umožnia jednoduchý prístup k veciam. Naopak, veci, ktoré používate minimálne, možno jednoducho ukryť do boxov a uložiť na menej prístupné miesto.

Typy úložných priestorov HANÁK: