Spotrebiče

VIAC O ZNAČKE GALVAMET

pre ktorú máme výhradné autorizované obchodné
zastúpenie v SR

značka digestorov galvamet

Mimoriadne talianske digestory

Talianska spoločnosť Galvamet vyrába domáce digestory. Zameriava sa na pokrokovosť, detaily dizajnu, ekologickú udržateľnosť a zapracovávanie technických inovácii. Všetky tieto aspekty vytvárajú moderné spotrebiče pre domáce použite. Svoj neobyčajný exkluzívny dizajn a kvalitu ukazujú v širokom portfóliu odsávačov pár.

zabudovateľné odsávače pár Galvamet

Vznik spoločnosti

Costante Lucietto v roku 1974 založil spoločnosť Galvamet v Taliansku. Dnes spoločnosť vedie syn Dino Lucietto, ktorý firme pomohol expandovať aj do zahraničia. Galvamet dnes už dodáva svoje produkty do celého sveta.

výroba digestorov Galvamet

„Kľúčom nášho úspechu je profesionálny a vášnivý tím, ktorý sa vždy snaží prispôsobovať požiadavkám trhu. Technologicky vyspelé ekologické riešenia, podpora inovácií, ktoré zlepšujú kvalitu života ľudí, to je spoločnosť Galvamet.“

nástenné digestory galvamet

Moderné technológie a inovácie

Spoločnosť Galvamet si pri výrobe digestorov zakladá na profesionalite výrobného tímu a neustálej inovácii svojich produktov vo svojich spotrebičoch. Sústredí sa na súhru inteligentných riešení, ekologickej udržateľnosti a pekného dizajnu.

skladové priestory vo výrobe Galvamet

Dizajn

Výroba zameraná na detail, pričom sa snaží držať krok s modernými trendmi. Talianske odsávače pár Galvamet vynikajú svojím zaujímavým dynamickým dizajnom. V ponuke je na výber široké portfólio digestorov do domácnosti.

skrinkové digestory galvamet

Poradíme vám pri výbere vhodného typu digestora do vášho interiéru. Rovnako tak aj, či je pre vás vhodná recirkulácia s plazmovým filtrom alebo s uhlíkovým filtrom, alebo či bude najlepšie ostať pri štandardnom type prevádzky digestora na externý odťah.

Viac o značke Galvamet sa dozviete na stránke výrobcu

https://www.galvamet.it/en/