Spotrebiče

VIAC O ZNAČKE STEEL

pre ktorú máme výhradné autorizované obchodné
zastúpenie v SR a ČR

značka spotrebičov STEEL

Luxusné sporáky, digestory, chladničky, rúry, varné panely, grily a záhradný nerezový nábytok

Nadčasová rodinná spoločnosť s dlhou tradíciou svoju špecifickú produkciu distribuuje do viac ako 15 krajín. Talianska spoločnosť Steel sa venuje výrobe domácich spotrebičov s mimoriadnym dizajnom exkluzívnej kvality. Nosným produktom výroby Steel sú veľké sporáky, inak povedané „americké cookre“, ktoré sú nielen krásne, ale sú hlavne funkčné v maximálnej možnej miere. K sporákom sa vyrábajú v rovnakom dizajne rôzne spotrebiče.

sporáky Steel

Kvalita STEEL
Aj keď sa tieto spotrebiče možno na prvý pohľad zdajú, že sú určené do profesionálnych kuchýň – opak je pravdou, sú pre domáce varenie a pre náročných gurmánov, ktorí hľadajú komfort a kvalitu. Luxusné spotrebiče od STEEL sa vyrábajú vo viacerých dizajnových líniách: GENESI, ASCOT, ENFASI, OXFORD a BARBEQUE OUTDOOR záhradný nerezový nábytok. Všetky spotrebiče sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s označením AISI 304, teda z materiálu najvyššej triedy, ktorý sa používa v gastronómii.

sporák OXFORD značky Steel

Dizajn Steel
Nerezové spotrebiče od značky Steel sú prepracované do najmenších detailov. Dizajnové rady sa líšia štýlom, ponukou farieb, úchytiek a doplnkov. Profesionálny výkon domácich spotrebičov zaručuje najmä využívanie ergonómie pri navrhovaní a výrobe spotrebičov. Exkluzívne technológie a materiály výrobkov značky Steel tvoria ucelený sortiment produktov, ktoré sú riešením pre náročných zákazníkov. Steel sa neustále pozerá aj na vývoj trhu a svoju výrobu prispôsobuje aktuálnemu dopytu, ktorý odzrkadľuje životné štýly a nové spôsoby varenia dnešných ľudí.

rovnaký dizajn spotrebičov značky Steel

História Steel
Steel je talianska spoločnosť s dlhým rodinným dedičstvom. Nachádza sa v meste Carpi v blízkosti mesta Bologna a bola založená v roku 1999. Vlastní ju rodina Po, ktorá je treťou generáciou, ktorá sa podieľa na výrobe kuchynského vybavenia. Pôvodnú spoločnosť založil Angelo Po ešte v roku 1922 a jeho remeselné spracovanie z nehrdzavejúcej ocele pomohlo vyrobiť prvé ručne – vyrobené kachle a neskôr výrobu kvalitných spotrebičov pre reštaurácie.

barbeque steel nerezová kuchyňa do záhrady

Dnes sa Steel vďaka svojim exkluzívnym produktom zaraďuje do popredia výroby kuchynských spotrebičov.


Certifikáty značky Steel

certifikát spotrebičov značky steel

Viac o značke STEEL sa dozviete na stránke výrobcu

https://www.steel-cucine.com/en/