Spotrebiče

Rustikálne kuchyne HANÁK

Štýl rustikálnych, alebo inak povedané, vidieckych kuchýň naberá opäť na význame. Tomuto trendu sa prispôsobujú aj rustikálne kuchyne HANÁK na mieru. Vidiecky dizajn pôsobí domácky a teplo, preto ho mnohí vyhľadávajú.

Nepoomeňme ani tzv. galmour štýl, ktorý sa v súčasnosti teší popularite a preberá niektoré prvky z rustikálneho nábytku. Luxusný glamour dizajn interiérového nábytku je zameraný na detaily a prepracovanosť, čo kuchyne HANÁK nepochybne majú. Rad kuchýň v tomto prevedení je od Hanáckej výroby zvlášť zameraný na zdobené prvky, unikátne česanie dýh, prepracované úchytky či mimoriadne prevedenia kaziet dvierok.

Nábytok na mieru HANÁK disponuje širokou ponukou materiálov do takejto zdobenej kuchyne. Vidiecka kuchyňa môže byť zhotovená z dýhy alebo z laku. Môže mať krásny príborník s mimoriadnym presklením. K ozdobenému štýlu patria aj zdobené batérie, ktorých na výber je neúrekom. V rustikálnych kuchyniach však najviac dominujú výrazné kamenné pracovné dosky, inšpirujte sa týmito rôznymi materiálmi. Pozrite si ukážky rustikálnych kuchýň HANÁK.