Spotrebiče

Prečo investovať do kuchyne na mieru

K moderným domácnostiam patria aj kvalitné kuchyne na mieru, kde dominujú matné laky a prírodné dýhy. Súčasné trendy v nábytku a v spotrebičoch umožňujú širokú škálu materiálov, ktoré sa používajú pri navrhovaní a zariaďovaní interiérov. Zariaďujete dom alebo byt ? Alebo sa chystáte renovovať starú kuchyňu a idete ju vymeniť za novú?

tmavá kuchyňa na mieru HANÁK

Potom by ste mali myslieť okrem dizajnu kuchyne aj na priestor, v ktorom sa vaša budúca kuchyňa bude nachádzať ako aj na kvalitu materiálov použitých v kuchyni.

Pri rozhodovaní o vašej vysnívanej kuchyni vám možno pomôže aj 5 hlavných dôvodov prečo investovať do kuchyne na mieru.

1. Presné rozmery nábytku do kuchyne

Najväčšou výhodou kuchyne na mieru sú prispôsobiteľné rozmery výroby nábytku. Spoločnosť HANÁK vyrobí rôzne atypické rozmery skriniek, políc, prírezov a ďalších častí nábytku, ktoré sa presne prispôsobia aj tomu najčlenitejšiemu priestoru bez navyšovania cien a tým bez predražovania kuchyne.

Máte viac okien, znížený strop, zložitejšie osadený radiátor, nízke alebo vysoké parapety, členitú miestnosť, či viacej dverí v priestore? Na všetky tieto „úskalia“ treba myslieť aj pri navrhovaní kuchyne a jedálenskej časti. Nábytok na mieru preto dokáže vyriešiť aj tie najkomplikovanejšie problémy a presne sa prispôsobí danému priestoru.

lakovaná kuchyňa na mieru HANÁK

2.Dizajn kuchyne na mieru

Vyberte si také materiály nábytku z dreva či laku, ktoré vás oslovia a ste s nimi hneď stotožnení. Nenechajte sa prehovoriť na niečo, čo sa vám nepáči, veď koniec koncov, vo vašom domove budete „fungovať“ a existovať denno-denne práve vy. Dajte preto na svoj inštinkt a vyberte si materiál do kuchyne, ktorý vás zaujme na prvý pohľad. Možností farieb a kombinácii je naozaj veľa. Stačí si len vybrať svoj štýl – moderný, industriálny, rustikálny či klasický dizajn.

drevená kuchyňa na mieru HANÁK

3.Kvalita nábytku do kuchyne

Nábytok do vašej novej kuchyne môže byť krásny, štýlový a zároveň aj kvalitný. Nábytok na mieru značky HANÁK vyrába prvotriedne materiály dýh, lakov a lamín, z ktorých môžete mať okrem kuchyne, zariadený vlastne akýkoľvek nábytok na mieru. Samotná výroba HANÁK je zameraná najmä na dlhotrvácnosť farieb a odolnosť voči vlhkosti.

Kuchyňa je najčastejšie navštevovanou miestnosťou s najviac-využívaným nábytkom u väčšiny ľudí. Preto myslite na to, že kuchyňa sa bude používať viackrát do dňa a využívajú ju takmer všetci členovia domácnosti, preto sa do tejto časti interiéru skutočne oplatí investovať.

biela lakovaná kuchyňa na mieru HANÁK

4.Materiály použité v kuchyni

Veľký výber drevín ako aj nábytku v laku podľa vzorkovníka farieb RAL zabezpečí, že z materiálov HANÁK si každý vyberie a nájde to , čo sa mu páči. Nábytok HANÁK disponuje materiálmi do kuchýň od výrazne-česaných dýh s kazetovými dvierkami až po minimalistické hladké tvary bez zdobenia. HANÁK, okrem iného, má vo svojom sortimente nábytku aj mimoriadne rustikálne materiály pre výrobu kuchýň na mieru vo vidieckom štýle.

moderná kuchyňa na mieru HANÁK

5.Rovnaký dekór nábytku na mieru v celom interiéri

Ak ste si už vybrali materiály, z ktorých bude zhotovená vaša nová kuchyňa na mieru, porozmýšľajte, či by ste v rovnakom dekóre nechceli už aj obývačku či nábytok do chodby. Nábytok do celého interiéru v duchu Interior Concept HANÁK môže byť vyrobený na mieru a to presne z rovnakých materiálov ako ste si vybrali do vašej kuchyne. V rovnakom materiálovom prevedení môžete mať interiérové dvere šatníkové skrine, spálňu, detské izby, či nábytok do kúpeľne.

rovnaký dekór v celom interiéri