Spotrebiče

Príslušenstvo pre kuchyne

Naše interiérové štúdio spolupracuje s rôznymi spoločnosťami, ktoré vyrábajú alebo dodávajú produkty vysokej kvality ako príslušenstvo pre kuchyne. Pri napĺňaní potrieb našich zákazníkov sa snažíme zameriavať na kvalitu materiálov, vďaka ktorým sa dodržiava maximálny komfort pri užívaní našich interiérov.

Príslušenstvo pre kuchyne zahŕňajú rôzne typy kuchynských pracovných dosiek a zásten ako sú Silestone, Dekton, Technistone, Neolith, Corian a iné. Ide o kamenné pracovné dosky s rôznymi vlastnosťami materiálov. Vysvetlíme a poradíme vám, ktorá by bola pre vás najvhodnejšia.

Moderným riešením zásteny za pracovnú dosku sú aj sklenené obklady stien a sklenené zásteny. Spolupracujeme so spoločnosťou ALFA STLY, ktorá vyrába rôzne typy sklenených zásten.

Neodmysliteľnou súčasťou kuchyne sú aj drezy a batérie. Spolupracujeme so spoločnosťou BLANCO, s ktorou máme mnohoročné skúsenosti. Blanco vyrába rôzne typy keramických, nerezových a silgranidových drezov, rozličné dizajnové batérie. Blanco sa zameriava aj na výrobu moderných košov a košových systémov na triedenie odpadu.

K príslušenstvu patria aj nevyhnutné súčasti nábytku ako kovania Blum, výsuvné systémy KESSEBÖHMER a aj osvetlenia nábytku a pracovných dosiek značiek HÄFELE a WENZEL.