Spotrebiče

Vstavané skrine HANÁK

Vstavané šatníkové skrine s posuvnými alebo otváracími dverami sú vysoko elegantné a prispôsobivé.  Usporiadanie vstavanej skrine na mieru je len na vás, pretože výroba HANÁK NÁBYTEK vyrobí takmer čokoľvek a presne na mieru.

Vstavaná skriňa na mieru je moderným a zároveň nadčasovým riešením do každej domácnosti. Všetko pekne skryté pred zvedavými očami. Pri voľbe vnútorného usporiadania skrine vám poradíme a vysvetlíme, čo je praktické. Dnešné trendy sú zamerané viac na závesné systémy a vešiaky ako na police.

Dôležité je prispôsobiť skriňu sa danému priestoru. Dizajn však je len na vás. Lakovaná či drevená skriňa, dvierka alebo zasúvacia skriňa, výrazné úchytky alebo jemné zafrézované uchytenie dvier skrine.

Na fotkách môžete vidieť variabilitu dizajnu samotných skríň, ich perfektnú ergonómiu ako aj diferenciáciu vnútorného vybavenia. Vstavané skrine HANÁK sa dajú vyrobiť z rôznych typov materiálov, ukážky na obrázkoch sú len príkladné prevedenia pre lepšiu predstavu. Možností výroby vstavaných skríň je veľmi veľa, záleží len na vás, čo preferujete.