Spotrebiče

Predstavenie značky Liebherr

Spoločnosť Liebherr má dlhú tradíciu. Firmu Liebherr založil Hans Liebherr v roku 1949 v v Nemecku, svoje aktivity rozširoval aj do iných európskych krajín. Dnes je skupina Liebherr nielen výrobcom domácich elektrických spotrebičov, ale aj svetovým výrobcom žeriavov, stavebných strojov, dopravných prostriedkov, strojov pre priemysel. Produkcia spotrebičov je zameraná najmä na výrobu chladiarenských spotrebičov, chladničiek, mrazničiek, vinotéky a chladiace vitríny. V tomto segmente sa radí k špičke na trhu.
logo značky liebherr

Liebherr ako špecialista na chladenie a mrazenie

Značka Liebherr je známa svojimi prémiovými produktmi. Viac ako 60 rokov ponúka kvalitné chladničky a mrazničky, ktoré perfektne  pomáhajú udržiavať čerstvosť a dobrú kvalitu potravín. Liebherr svojimi výrobkami ovplyvňuje životný štýl mnohých ľudí. Množstvo modelov chladničiek a mrazničiek v nadčasovom prevedení čakajú na zasadenie do vašej kuchyne.

 

spotrebiče značky Liebherr

 

Kvalita bez kompromisov

Dlhodobé skúsenosti v chladiarenskej oblasti a odborné znalosti moderných technológií sú využívané pri výrobe každého detailu produktov Liebherr. Výrobca sa zaväzuje svojim spotrebiteľom stálou kvalitou produktov, ktoré sú známe ako vysoko-spoľahlivé zariadenia. Každý výrobok disponuje intuitívnym ovládaním a energetickou účinnosťou.

 

chladničky a mrazničky Liebherr

 

Estetické a bezchybné

Spojenie kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s precíznymi elektrickými riadiacimi systémami dávajú výrobkom Liebherr vysokú technologickú hodnotu. Toto dopĺňajú aj moderné sofistikované funkcie chladničiek a mrazničiek. Jednoducho sa inštalujú do kuchýň na mieru a ponúkajú bezchybnú funkčnosť pri chladiacom výkone.

 

Chladnička značky Liebherr

 

Viac od spotrebičoch značky Liebherr v našich showroomoch v Bratislave a vo Zvolene.

Pozrite si Galériu spotrebičov značky Liebherr: