Spotrebiče

Predstavenie značky Bosch

Kvalita bez kompromisov overená každodenným životom. Známa značka Bosch na našom trhu prináša stále nové vlastnosti a funkcie spotrebičov pre každodenné použitie. Navyše všetky zabudovateľné spotrebiče sa takmer neviditeľne začlenia do každej kuchyne. Bosch to je kvalita, výkon a komfort.

spotrebiče značky Bosch

Chladenie Bosch

Chladničky a mrazničky značky Bosch sú garanciou vždy čerstvých potravín i najúspornejších energetických tried. Jedným slovom efektívne. S chladničkami Bosch je každodenný život chutnejší a jednoduchší. Vďaka dokonalému osvetleniu, prehľadným poličkám, priestranným boxom a dôvtipným oddeľovačom vždy presne viete, aké potraviny máte uskladnené.

 

rozdelenie zón chladničky značky Bosch

 

Umývanie riadu Bosch

Hľadáte umývačku riadu, ktorá nielen bezchybne umýva, ale vyniká aj inovatívnymi technológiami a pohodlným ovládaním? Umývačky Bosch vám zaručia, že riad budete mať nielen perfektne čistý, ale okrem toho, vám pomôžu ušetriť náklady na elektrinu a znížiť spotrebu vody.

 

zabudovateľné umývačky riadu značky Bosch

 

Odsávače pár Bosch

Odsávač pár je len vtedy perfektný, ak zapadne do vašej kuchyne: z hľadiska dizajnu a funkčnosti. To je dôvod, prečo vám Bosch ponúka rôzne typy odsávačov pár. Odsávače pár Bosch sú výkonné a tiché.

 

nadčasové spotrebiče značky Bosch

 

Rúry na pečenie Bosch

Rúry Bosch sú vyrobené z tých najstabilnejších materiálov a ich životnosť je testovaná v náročných záťažových testoch. Perfektné výsledky pečenia sú teda samozrejmosťou. Objavte premyslené detaily, ktoré vám pomôžu pripraviť dokonalé pokrmy.

 

minimalistický dizajn spotrebičov Bosch

 

Varné dosky Bosch

Varná doska je dušou kuchyne. Aby bola podľa vašich predstáv, Bosch varné dosky sú vybavené radom praktických pomocníkov. Tieto nové funkcie vám pri varení ušetria veľa práce. Vďaka jednoduchému ovládaniu a premysleným funkciám sa úspech stopercentne dostaví. A navyše v kombinácii s moderným dizajnom.

 

moderné varné dosky značky Bosch

 

Viac od spotrebičoch značky Bosch v našich showroomoch v Bratislave a vo Zvolene.

Pozrite si Galériu spotrebičov značky Bosch: