Spotrebiče

Kuchynské pracovné dosky

Kuchynské pracovné dosky sú miestom organizácie, prípravy pokrmov a každodennej aktivity, niekedy aj úložným miestom v domácnosti, preto je dôležité, aby bola praktická, funkčná, priestranná a odolná voči používaniu. Estetická stránka pracovnej dosky zároveň dotvára celkový vzhľad nielen kuchyne, ale celej miestnosti.

K neodmysliteľnému príslušenstvu kuchynských liniek na mieru patria rôzne typy pracovných dosiek. Nábytok HANÁK spolupracuje so spoločnosťou POLYFORM, ktorá vyrába drevotrieskové pracovné dosky. V našom štúdiu máme vystavenú širokú škálu kuchynských drevotrieskových pracovných vzoriek, z ktorých môže byť zhotovená aj zástena.

kamenarstva na kuchynske pracovne dosky

Pokiaľ, ste sa zamerali na kamenné kuchynské pracovné dosky, spolupracujeme s kamenárstvami BARTFAY, INTCOR a POLYSTON. Tieto kamenárstva vyrábajú rôzne typy kamenných, žulových a keramických pracovných dosiek do kuchyne, kúpeľne, dokonca z niektorých materiálov sa vyrábajú dlažby a obklady stien na mieru.

Pri výbere materiálu pracovnej dosky do kuchyne treba myslieť aj na možnosť vyrobenia zásteny z rovnakého materiálu, a dokonca z niektorých typov kameňov je možné zhotoviť aj drez na mieru.

Typov technických, prírodných a keramických pracovných dosiek je skutočne veľa a zorientovať sa v nich môže byť pre laika náročné. Preto uvádzame stručný prehľad materiálov, ktoré v našom interiérovom štúdiu robíme: