Spotrebiče

NAŠE SLUŽBY PRE VÁS

služby interiérového štúdia URGELA

Sme interiérové štúdio, v ktorom vám zariadime celý interiér nábytkom HANÁK na mieru a odporučíme kvalitné spotrebiče svetových značiek. Naše služby pre vás našich klientov spočívajú najmä v možnosti zariadenia celého interiéru. Naše interiérové štúdiá nájdete v Bratislave a vo Zvolene.

Čo robíme?

Našim cieľom je poskytnúť nášmu klientovi možnosť zariadiť si celý domov od jedného dodávateľa a zároveň ponúknuť aj možnosť zariadiť si interiér v jednotnom štýle, teda v duchu Interior Concept HANÁK. Vďaka unikátnej možnosti zariadiť si interiér nábytkom od jedného výrobcu, dokážete svoj domov maximálne zjednotiť a vytvoriť tak príjemné harmonické prostredie. Znamená to, že nábytok do obývačky, kuchyne, spálne a ďalších miestností môžete mať vyhotovený z rovnakých materiálov a na mieru.

služby - čo robíme

Okrem pekného dizajnu sa nášmu klientovi vždy snažíme poradiť pri správnej ergonómii a vysvetliť aj praktické hľadiská rozdelenia dispozície daného priestoru. Myslíme na to, že v danom priestore budete „žiť“ a budete sa v ňom pohybovať každý deň. Preto sú naše interiéry nielen esteticky – pekné, ale hlavne účelové.

Postup našej práce:

1. Prvé stretnutie

Na prvé stretnutie je najlepšie sa objednať vopred, aby sme sa vám mohli venovať. Pri prvej konzultácii si so zákazníkom prejdeme pôdorys domu či bytu, kde má byť umiestnená kuchyňa, alebo iná časť interiéru. Pokiaľ zákazník nemá pôdorys, postačia aspoň približné rozmery priestoru, o ktorý sa jedná. Zákazník nám ozrejmí svoje predstavy a prípadné požiadavky, ako by mal daný interiér vyzerať.

prvé stretnutie

Na druhej strane, my poskytneme nášmu zákazníkovi rady ako čo najefektívnejšie využiť daný priestor, vyslovíme svoje postrehy a nápady k dizajnu interiéru, rovnako aj podnety na zlepšenie prípadných vzniknutých priestorových problémov, ak je to potrebné, navrhneme nové riešenia.

Na prvé stretnutie v našom štúdiu si pripravte:
– pôdorys alebo aspoň približný nákres miestnosti vrátane umiestnenia a rozmerov okien a dverí
– umiestnenie vody, elektriny, plynu, odpadu, radiátorov
– farba a materiál podlahy (v prípade novej podlahy – plánovaná farba a materiál podlahy)
– vaša predstava o počte a typoch spotrebičov
– ak, sa vám páči niečo konkrétne, pokojne nám to ukážte na obrázku, napríklad pri prerábaní kuchyne, sa vám páči konkrétna kuchyňa z internetu, z časopisu a pod., prineste si fotku na stretnutie, vďaka obrázku nám tak lepšie priblížite svoju predstavu, čo sa vám páči

prvá konzultácia

2. Vizualizácia (grafický návrh)

Na základe úvodného stretnutia vypracujeme grafický návrh (3D návrh) a vizualizácie. Po dohode so zákazníkom pripravíme viaceré riešenia danej dispozície interiéru. Následne sa opäť stretávame a prechádzame si nami pripravené návrhy. Pri výbere dekórov a farieb nábytku vám radi poradíme a vysvetlíme rozdiely v materiáloch.

Zoznámime vás s možnosťami pracovných dosiek, vnútorného vybavenia zásuviek a skriniek. Rovnako tak vás oboznámime aj s kovaním značky Blum. Spolu so zákazníkom si ozrejmíme aj informácie k spotrebičom, ak sú zapracované do projektu, prípadne ponúkneme iné riešenia spotrebičov.

V prípade potreby, sa so zákazníkom stretávame aj viackrát, aby sme daný interiér vytvorili v súlade s jeho požiadavkami, a zároveň, aj s možnosťami samotného priestoru.

grafický návrh, vizualizácia

3. Zameranie a zadanie do výroby

Po vzájomnej dohode s našim zákazníkom a vytvorení finálneho návrhu dispozície, zrealizujeme presné zameranie priestoru. Na základe zamerania priestoru a definitívneho odsúhlasenia celého návrhu, zadáme nábytok do výroby a objednáme pre zákazníka spotrebiče a príslušenstvo podľa presne dohodnutých podmienok.

zameranie, montáž

4. Montáž

Montáž realizujú naši odborne vyškolení pracovníci, ktorí prídu namontovať nábytok a spotrebiče, vždy podľa individuálnej dohody.

5. Záruka a servis

Záruka na nábytkové časti HANÁK je až 5 rokov. Ak, si k interiéru kupujete aj spotrebiče, máte k nim záručný a pozáručný servis. Okrem iného, v našom interiérovom štúdiu máte možnosť pri mnohých značkách spotrebičov objednať si aj predĺženú záruku a doplnkové príslušenstvo.

záruka a servis

6. Ďalšia spolupráca

Pokiaľ ste si v našom interiérovom štúdiu dali spraviť kuchyňu, vieme vám na želanie navrhnúť aj ďalšie časti interiéru, napríklad obývačku, spálňu, predsieň či šatník. So značkou nábytku HANÁK si môžete zariadiť celý váš domov.

ďalšia spolupráca

Ak máte záujem o prvé stretnutie, prosím dohodnite si termín na interiery.erik@urgela.sk .