Náš príbeh

„TOVAR“, „SLUŽBA“, alebo ak chcete tak „PRÁCA“. Slová, ktoré postupom času zovšedneli a stali sa akousi bežnou rutinou v spoločnosti, ktorá čím ďalej, tým viac kladie dôraz na kvantitu namiesto kvality, tuctové produkty, bežné postupy a konzum čohokoľvek, čo je hlavne lacné. Čo najnižšia cena za produkt, službu, alebo aj cena,napríklad za výstavbu a údržbu našich ciest, po ktorých dennodenne jazdíme, sa stala hlavným kritériom pri obstarávaní nielen bežných potrieb, ale žiaľ aj investícií, ktoré spolu s našimi najbližšími pre naše pohodlie plánujeme na obdobie niekoľkých rokov.

Skúste si ale predstaviť pojmy, ktoré ešte v nedávnej minulosti predstavovali silnú emóciu: „KVALITNÝ TOVAR“, „KVALITNÁ SLUŽBA“, „ÚCTIVÁ PRÁCA“, alebo ak chcete tak „VÁŠNIVÁ PRÁCA“. Áno. Veľavravné slovné spojenia, s ktorými sa dnes stretnete zriedka a nájsť dodávateľa, spoločnosť, alebo firmu, ktorá tieto veľavravné pojmy ctí a riadi sa nimi je čoraz ťažšie a zložitejšie.

Naša rodinná spoločnosť URGELA® sa riadi v prvom rade práve týmito, už často zabudnutými zásadami, a preto je naša práca zároveň aj našou vášňou, čo pre našich zákazníkov zaručuje maximálnu spokojnosť, komfort a pohodlie kompletnej dodávky. Slušnosť, ochota a ústretovosť všetkých členov našej rodiny, s ktorými sa môžete u nás stretnúť, je samozrejmosťou. Kvalitné a nadštandardné služby spojené s dodávkou luxusného tovaru mimoriadnej kvality, to je práve to, čo je hnacím motorom pre naše idey a vaše plány.

Naši zákazníci sú rôzni, s rozličnými požiadavkami a s rôznym pohľadom na riešenie svojich potrieb. Individuálny prístup ku každému z nich patrí teda k bežnej súčasti našej práce. Dôraz u nás kladieme na poradenstvo, vysvetlenie a objasnenie rôznych aspektov návrhov a realizácii interiérov, ale hlavne na maximálne naplnenie reálnych a funkčných možností pre našich klientov. Pre dôkladnú kvalitu služby a súčasne aj kvalitu ponúkaných produktov úspech našej rodinnej firmy vidíme v spolupráci s viacerými renomovanými zahraničnými spoločnosťami. Patria medzi ne značky Sil Fim, Galvamet, Esistyle, Steel či Max Fire, rovnako tak zabezpečujeme dodanie a inštaláciu domácich spotrebičov a doplnkov značiek Miele, Gaggenau, Liebherr, Siemens, Bosch, AEG, Blanco, Küppersbusch, a mnohých ďalších. Pre našich najmenších a „našu budúcnosť“ ponúkame detský rastúci nábytok svetovej značky Moll od nemeckého výrobcu.

Úspešne spolupracujeme so spoločnosťou HANÁK NÁBYTEK, a.s., ktorá je naším partnerom pre kompletné dodávky interiérov od kuchýň cez obývacie zostavy, spálne, šatne a šatníky až po interiérové dvere.

Predstavenie rodinnej spoločnosti URGELA:

Ing. Erik Urgela

Ing. Erik Urgela

konateľ spoločnosti a projektant
interiery.erik@urgela.sk
+421 911 870 323
interiérové štúdio Bratislava, Zvolen

Katarína Hamzič

projektantka a dizajnérka
interiery.hamzic@urgela.sk
+421 910 184 274
interiérové štúdio Zvolen

Lujza Zapalačová

projektantka a dizajnérka
interiery.zapalacova@urgela.sk
+421 911 130 574
interiérové štúdio Bratislava

Dana Nemcová, MFA

projektantka a dizajnérka
interiery.nemcova@urgela.sk
+421 910 509 315
interiérové štúdio Bratislava

Dušan Urgela

CEO, konateľ spoločnosti, import, export
dusan@urgela.sk
+421 911 551 272
interiérové štúdio Bratislava, Zvolen

Jana Urgelová

konateľka spoločnosti, administratíva
jana@urgela.sk
+421 903 551 272
interiérové štúdio Bratislava, Zvolen

Mgr. Kristína Urgelová

manažérka marketingu a podpory predaja
cipkova@urgela.sk
+421 903 597 086
interiérové štúdio Bratislava, Zvolen