Náš príbeh

„TOVAR“, „SLUŽBA“, alebo ak chcete tak „PRÁCA“. Slová, ktoré postupom času zovšedneli a stali sa akousi bežnou rutinou v spoločnosti, ktorá čím ďalej, tým viac kladie dôraz na kvantitu namiesto kvality, tuctové produkty, bežné postupy a konzum čohokoľvek, čo je hlavne lacné. Čo najnižšia cena za produkt, službu, alebo aj cena,napríklad za výstavbu a údržbu našich ciest, po ktorých dennodenne jazdíme, sa stala hlavným kritériom pri obstarávaní nielen bežných potrieb, ale žiaľ aj investícií, ktoré spolu s našimi najbližšími pre naše pohodlie plánujeme na obdobie niekoľkých rokov.

Skúste si ale predstaviť pojmy, ktoré ešte v nedávnej minulosti predstavovali silnú emóciu: „KVALITNÝ TOVAR“, „KVALITNÁ SLUŽBA“, „ÚCTIVÁ PRÁCA“, alebo ak chcete tak „VÁŠNIVÁ PRÁCA“. Áno. Veľavravné slovné spojenia, s ktorými sa dnes stretnete zriedka a nájsť dodávateľa, spoločnosť, alebo firmu, ktorá tieto veľavravné pojmy ctí a riadi sa nimi je čoraz ťažšie a zložitejšie.

Naša rodinná spoločnosť URGELA® sa riadi v prvom rade práve týmito, už často zabudnutými zásadami, a preto je naša práca zároveň aj našou vášňou, čo pre našich zákazníkov zaručuje maximálnu spokojnosť, komfort a pohodlie kompletnej dodávky. Slušnosť, ochota a ústretovosť všetkých členov našej rodiny, s ktorými sa môžete u nás stretnúť, je samozrejmosťou. Kvalitné a nadštandardné služby spojené s dodávkou luxusného tovaru mimoriadnej kvality, to je práve to, čo je hnacím motorom pre naše idey a vaše plány.

Naši zákazníci sú rôzni, s rozličnými požiadavkami a s rôznym pohľadom na riešenie svojich potrieb. Individuálny prístup ku každému z nich patrí teda k bežnej súčasti našej práce. Dôraz u nás kladieme na poradenstvo, vysvetlenie a objasnenie rôznych aspektov návrhov a realizácii interiérov, ale hlavne na maximálne naplnenie reálnych a funkčných možností pre našich klientov. Pre dôkladnú kvalitu služby a súčasne aj kvalitu ponúkaných produktov úspech našej rodinnej firmy vidíme v spolupráci s viacerými renomovanými zahraničnými spoločnosťami. Patria medzi ne značky O+F A-Line, Sil Fim, Oranier, Steel či Max Fire, rovnako tak zabezpečujeme dodanie a inštaláciu domácich spotrebičov a doplnkov značiek Miele, Gaggenau, Liebheer, Siemens, Bosch, AEG, Blanco, Küppersbusch, a mnohých ďalších. Pre našich najmenších a „našu budúcnosť“ ponúkame detský rastúci nábytok svetovej značky Moll od nemeckého výrobcu.

Úspešne spolupracujeme so spoločnosťou HANÁK NÁBYTEK, a.s., ktorá je naším partnerom pre kompletné dodávky interiérov od kuchýň cez obývacie zostavy, spálne, šatne a šatníky až po interiérové dvere.

Predstavenie rodinnej spoločnosti URGELA:

Ing. Erik Urgela

konateľ spoločnosti a projektant
interiérové štúdio Bratislava, Zvolen

Tomáš Binder

manažér logistiky a montáže
interiérové štúdio Bratislava, Zvolen

Ing. Lukáš Urgela

konateľ spoločnosti a technik pre výrobu
interiérové štúdio Bratislava, Zvolen

Ing. Mária Gottgeiselová

projektantka a dizajnérka
interiérové štúdio Bratislava

Mgr. art. Štefan Hrušovský

projektant a dizajnér
interiérové štúdio Bratislava

Lujza Zapalačová

projektantka a dizajnérka
interiérové štúdio Zvolen

Mgr. art. Júlia Kaštierová, ArtD.

projektantka a dizajnérka
interiérové štúdio Zvolen

Dušan Urgela

CEO, konateľ spoločnosti, import, export
interiérové štúdio Bratislava, Zvolen

Jana Urgelová

konateľka spoločnosti, administratíva
interiérové štúdio Bratislava, Zvolen

Mgr. Kristína Urgelová

manažérka marketingu a podpory predaja
interiérové štúdio Bratislava, Zvolen