Spotrebiče

Zabudovateľné do pracovnej dosky

V súčasnosti veľmi obľúbené odsávače pár kombinované s indukčnou varnou doskou ako jedným univerzálnym spotrebičom. Digestory zabudovateľné do pracovnej dosky sú umiestnené v sklokeramickom povrchu indukcie a sú veľmi nenápadné. Jednoduchosť a minimalizmus.

Tento typ spotrebiča je mimoriadne vhodný pre moderné domácnosti, ktoré sú zamerané na praktickosť. Tieto modely spotrebičov sú nenápadné a tak nerušia zvolený štýl miestnosti. Práve naopak, dizajn nábytku pekne vynikne.

Výhodou je praktickosť obsluhy digestora, keďže jeho ovládanie je umiestnené na indukčnej varnej doske. často ide o jednoduché dotykové ovládanie prstom. Ovláda sa tu aj indukcia aj digestor.

Ďalším prínosom je aj priestorová bezbariérovosť samotného odsávača pár. Nezavadzia pri varení.

Zabudovateľné odsávače pár môžu byť na recirkulačný režim (odsávanie vzduchu do interiéru), alebo môžu odfiltrovávať vzduch do exteriéru. Viac menej sú viazané na indukčnú varnú dosku, spolu tvoria jeden komplexný spotrebič.

Digestory sa pri prevádzke automaticky otvoria, po skončení sa automaticky uzavrú. Niektoré sú bez krytu a ostávajú otvorené. často Bývajú napájané na externé motory. Pri výbere správneho a pre vás vhodného externého motora vám poradíme.

Patria sem tieto modely digestorov:

Filtrovať digestory podľa značky výrobcu: