Spotrebiče

Predstavenie značky Siemens

Siemens patrí medzi značky s dlhodobým zázemím aj na území SR. Domáce spotrebiče značky Siemens reprezentujú spojenie najvyspelejších technológií, nadčasového dizajnu a ľudského dôvtipu. Osvedčená nemecká kvalita a pokročilé funkcie vám umožnia prekonať všetky očakávania. Mimoriadne flexibilné a inteligentné spotrebiče Siemens sa ľahko ovládajú a dokážu predvídať vaše potreby. Zoznámte sa s budúcnosťou.

logo značky Siemens

Chladenie Siemens

Šikovné nápady a inovatívne technológie v trendy dizajne, to sú chladničky a mrazničky Siemens pre domáce použitie. Siemens sú najlepším spôsobom flexibilného a správneho uchovávania potravín. Od najmenších zabudovateľných chladničiek až po impozantné side-by-side modely (veľké americké typy chladničiek), ktoré vám poskytnú čerstvosť potravín a maximálny komfort pri používaní.

 

chladenie Siemens

 

Umývanie riadu Siemens

Umývačky riadu značky Siemens ponúkajú viac než len čistý riad. Inovatívne nápady a veľa praktických funkcií pre maximálnu flexibilitu a pohodlie. To všetko v modernom dizajne.

 

vstavaná umývačka riadu Siemens

 

Odsávače pár Siemens

Minimalistický jednoduchý dizajn. Značka spotrebičov Siemens spolieha na sofistikovaný vzhľad s nadčasovými čistými líniami a kvalitnými materiálmi, ako sú hliník, antikoro a sklo. Tieto kombinácie robia dizajn odsávačov Siemens atraktívnym. Vďaka mnohým šikovným funkciám a vysokému výkonu vám pomôžu odstrániť nepríjemné kuchynské pachy z varenia.

 

spotrebiče do domácnosti značky Siemens

 

Rúry na pečenie Siemens

Zabudovateľné rúry Siemens sú univerzálne a vďaka modernému dizajnu sú aj štýlové. Môžete ich umiestniť nezávisle na varnej doske, napríklad pod pracovnú dosku alebo do vysokej technickej skrine v kuchyni. Vyberte si zo širokej ponuky presne tú vašu a objavte nové možnosti varenia.

 

zabudovateľné spotrebiče Siemens

 

Varné dosky Siemens

Posuňte vašu kuchyňu na novú úroveň. Varné dosky značky Siemens sa vďaka najmodernejším technológiám a funkciám presne prispôsobia vašim potrebám. S doskami s rozmermi 60 cm – 90 cm, môžete pripravovať svoje obľúbené jedlá rýchlo a jednoducho.

 

plynová varná doska so sklom Siemens

 

Viac od spotrebičoch značky Siemens v našich showroomoch v Bratislave a vo Zvolene.

Pozrite si Galériu spotrebičov značky Siemens: