So službami rodinnej firmy URGELA, spol. s r. o. sme boli spokojní od samého začiatku, odkedy sme navštívili ich štúdio na Bajkalskej ulici v Bratislave. Pri prvej návšteve sa nám hneď venovali, ako potenciálnemu zákazníkovi, vysvetlili nám všetky naše dotazy a pri odchode sme vedeli, že to bude práve táto firma, ktorá bude realizovať dodávku produktov firmy Hanák pri čiastočnej rekonštrukcii nášho bytu.
Po dizajne produktu firmou, následných konzultáciách a vyjasnení dodávatelsko odberateľského vzťahu prostredníctvom precízne spracovanej zmluvy prebiehala následne realizácia.
Prístup firmy hodnotíme ako vysoko profesionálny, maximálne ústretový voči zákazníkovi. Kvalita dodaného produktu a služby bola na veľmi vysokej úrovni, firma bola schopná mimoriadne operatívne reagovať na všetky zmeny, ktoré sa vyskytli počas realizácie prác.
S dodanými službami a realizovaným produktom sme mimoriadne spokojní a firmu hodnotíme najvyššou známkou kvality a spoľahlivosti.

pán Zámečník, Bratislava

Velmi pekne Vam dakujem, som velmi spokojna s Vasou firmou.

pani Meszáros, Tešedíkovo

Odporúčanie obrátiť sa s požiadavkou na výrobu nábytkovej zostavy do obývacej izby na spoločnosť Urgela, s. r. o. som dostala od svojej kolegyne, ktorá jej služby využila tiež. Skutočne mala pravdu. Už prvý dojem z  kontaktu s pánom Urgelom  bol pozitívny, keďže vytvoril dostatočný časový priestor aby sme prešli všetky detaily objednávky, vrátane poskytnutia informácií o možnostiach výberu materiálu.

Doručená vizualizácia produktu bola priebežne upravovaná podľa mojich požiadaviek. Samotné dodanie a montáž nábytku spĺňali všetky predstavy – od precíznosti vykonaných prác, cez dokonalé vyčistenie priestoru po ukončení prác  až po osobnú kontrolu bezchybnosti prác samotným pánom Urgelom.  Nepochybne v prípade, že v budúcnosti budem potrebovať služby podobného typu, bude firma Urgela jedným z prvých kandidátov.

pani Kalmárová, Dunajská Lužná

Môžem len odporučiť. Skvelý prístup, návrhy, realizácia. Všetko dotiahnuté do najmenších detailov. 🙂

pani Lenka Hrušovská, Trnava

So službami, komunikáciou, návrhmi a realizáciou spoločnosti URGELA som maximálne spokojná. Veľmi oceňujem najmä to, že mi vedeli navrhnúť a zariadiť byt úplne na komplet nábytkom na mieru vrátane interiérových dverí a v rovnakých dekoroch. Ušetrila som kopec času tým, že som to nemusela riešiť vo viacerých firmách, ale všetko u jedného zhotoviteľa. Ďakujem 🙂

pani Marta Doležalová, Nitra

Spoločnosť Urgela mi pripravovala návrh + komplet vizualizácie kuchyne, od začiatku plne pochopené zadanie od klienta. Napriek malému priestoru sofistikované a elegantné prevedenie v minimalistickom štýle, zamerané na podstatné aspekty. Starostlivosť, odbornosť a presnosť v procese tvorby a dizajnu, rešpekt voči klientovi. Určite odporúčam. Bude to stáť za to.

pani Ivana Žigová, Bratislava

Chcel som si kupit novu kvalitnejsiu kuchynu a prave v tomto studiu mi ochotne poradili a vysvetlili rozne rozdiely, kvality, alternativy a dovody pre ktoru sa rozhodnut. S vysledkom som bol spokojny. Odporucam.

pán Marek, Bratislava

Seriozna firma, slušná komunikácia, dobre vám poradia. Boli sme veľmi spokojní. Odporúčam 😀

pani Zuzana Hrušková, Bratislava

Ďakujem všetko dobre prajem a som maximálne spokojný.

pán Ďuriančík, Banská Bystrica

Maximálna spokojnosť. Od prvého návrhu, cez dodávku až po montáž. Vždy dodržané to čo sa dohodlo. Vrelo odporúčam.

Pán Očenáš