Spoločnosť Urgela mi pripravovala návrh + komplet vizualizácie kuchyne, od začiatku plne pochopené zadanie od klienta. Napriek malému priestoru sofistikované a elegantné prevedenie v minimalistickom štýle, zamerané na podstatné aspekty. Starostlivosť, odbornosť a presnosť v procese tvorby a dizajnu, rešpekt voči klientovi. Určite odporúčam. Bude to stáť za to.

pani Ivana Žigová, Bratislava

Chcel som si kupit novu kvalitnejsiu kuchynu a prave v tomto studiu mi ochotne poradili a vysvetlili rozne rozdiely, kvality, alternativy a dovody pre ktoru sa rozhodnut. S vysledkom som bol spokojny. Odporucam.

pán Marek, Bratislava

Seriozna firma, slušná komunikácia, dobre vám poradia. Boli sme veľmi spokojní. Odporúčam 😀

pani Zuzana Hrušková, Bratislava

Ďakujem všetko dobre prajem a som maximálne spokojný.

pán Ďuriančík, Banská Bystrica

Maximálna spokojnosť. Od prvého návrhu, cez dodávku až po montáž. Vždy dodržané to čo sa dohodlo. Vrelo odporúčam.

Pán Očenáš

Od pána Urgelu sme kupovali kuchyňu a nábytok do bytu. Okrem perfektnej kvality nábytku, sme boli milo prekvapení z prístupu zamestnancov. Aj napriek zmenám, ktoré sme požadovali, mali s nami trpezlivosť. Boli veľmi ochotní a flexibilní aj na montáži. Ešte raz im ďakujem a odporúčam.

Pán Smutný, Bratislava

S realizáciou kuchyne v našom rodinnom dome sme veľmi spokojní. Vo firme nám ochotne pomohli s vhodným výberom materiálov a tiež návrhom usporiadania celej kuchyne. Vypracovali nám vopred aj presnú vizualizáciu. Kuchyňu poskladali veľmi precízne a doteraz nemáme žiadne problémy. Ďakujeme za profesionálny prístup. Firmu určite odporúčam, budete v dobrých rukách.

Pani M. Holécyová, Iliašska cesta, Banská Bystrica

Spolupráca s rodinnou firmou Urgela bola od začiatku vynikajuca, oceňujeme profesionálny a korektný prístup. Návrhy interiéru splnili naše predstavy a každá fáza realizácie prebehla bez akýchkoľvek problémov. Aj následná komunikácia a starostlivosť je nadštandardná. Firmu Urgela plne odporúčame ako spoľahlivého a profesionálneho partnera.

Pán Záchenský, Zvolenská Slatina

Po 15.rokoch sme sa s manželkou rozhodli kompletne vymeniť kuchyňu v rodinnom dome . Z viacerých zaujímavých ponúk sme si vybrali rodinnú firmu URGELA . Od začiatku sa mám páčil ich profesionálny a seriózny prístup. Dohodnutý termín bol načas splnený , kvalita nami zvolených materiálov vynikajúca , ako aj odborná montáž kuchyne a nových spotrebičov.
V podstate všetko prebehlo tak, ako sme si to na začiatku spolupráce dohodli .
Teraz si už pekne užívame našu novú kuchyňu .

Manželia Šimákovi, Zvolen

Od spoločnosti Urgela mám kuchynskú linku, konferenčný stolík, jedálensky stôl, stoličky jedálenské aj barové.
S prístupom kolektívu a zvlášť Ing. Erika Urgelu s ktorým som jednala vyjadrujem spokojnosť, hodnotím vysokú profesionalitu a odbornosť. Je to pokojný a ústretový mladý človek, ktorý maximálne vychádza v ústrety zákaznikovi.
Návrh, samotnú realizáciu a prístup – palec hore. Túto spoločnosť môžem len odporučiť.

Pani Ing. B. Rákošiová, Rimavská Sobota