Velmi pekne Vam dakujem, som velmi spokojna s Vasou firmou.

pani Meszáros, Tešedíkovo

Odporúčanie obrátiť sa s požiadavkou na výrobu nábytkovej zostavy do obývacej izby na spoločnosť Urgela, s. r. o. som dostala od svojej kolegyne, ktorá jej služby využila tiež. Skutočne mala pravdu. Už prvý dojem z  kontaktu s pánom Urgelom  bol pozitívny, keďže vytvoril dostatočný časový priestor aby sme prešli všetky detaily objednávky, vrátane poskytnutia informácií o možnostiach výberu materiálu.

Doručená vizualizácia produktu bola priebežne upravovaná podľa mojich požiadaviek. Samotné dodanie a montáž nábytku spĺňali všetky predstavy – od precíznosti vykonaných prác, cez dokonalé vyčistenie priestoru po ukončení prác  až po osobnú kontrolu bezchybnosti prác samotným pánom Urgelom.  Nepochybne v prípade, že v budúcnosti budem potrebovať služby podobného typu, bude firma Urgela jedným z prvých kandidátov.

pani Kalmárová, Dunajská Lužná

Môžem len odporučiť. Skvelý prístup, návrhy, realizácia. Všetko dotiahnuté do najmenších detailov. 🙂

pani Lenka Hrušovská, Trnava

So službami, komunikáciou, návrhmi a realizáciou spoločnosti URGELA som maximálne spokojná. Veľmi oceňujem najmä to, že mi vedeli navrhnúť a zariadiť byt úplne na komplet nábytkom na mieru vrátane interiérových dverí a v rovnakých dekoroch. Ušetrila som kopec času tým, že som to nemusela riešiť vo viacerých firmách, ale všetko u jedného zhotoviteľa. Ďakujem 🙂

pani Marta Doležalová, Nitra

Spoločnosť Urgela mi pripravovala návrh + komplet vizualizácie kuchyne, od začiatku plne pochopené zadanie od klienta. Napriek malému priestoru sofistikované a elegantné prevedenie v minimalistickom štýle, zamerané na podstatné aspekty. Starostlivosť, odbornosť a presnosť v procese tvorby a dizajnu, rešpekt voči klientovi. Určite odporúčam. Bude to stáť za to.

pani Ivana Žigová, Bratislava

Chcel som si kupit novu kvalitnejsiu kuchynu a prave v tomto studiu mi ochotne poradili a vysvetlili rozne rozdiely, kvality, alternativy a dovody pre ktoru sa rozhodnut. S vysledkom som bol spokojny. Odporucam.

pán Marek, Bratislava

Seriozna firma, slušná komunikácia, dobre vám poradia. Boli sme veľmi spokojní. Odporúčam 😀

pani Zuzana Hrušková, Bratislava

Ďakujem všetko dobre prajem a som maximálne spokojný.

pán Ďuriančík, Banská Bystrica

Maximálna spokojnosť. Od prvého návrhu, cez dodávku až po montáž. Vždy dodržané to čo sa dohodlo. Vrelo odporúčam.

Pán Očenáš

Od pána Urgelu sme kupovali kuchyňu a nábytok do bytu. Okrem perfektnej kvality nábytku, sme boli milo prekvapení z prístupu zamestnancov. Aj napriek zmenám, ktoré sme požadovali, mali s nami trpezlivosť. Boli veľmi ochotní a flexibilní aj na montáži. Ešte raz im ďakujem a odporúčam.

Pán Smutný, Bratislava