Od pána Urgelu sme kupovali kuchyňu a nábytok do bytu. Okrem perfektnej kvality nábytku, sme boli milo prekvapení z prístupu zamestnancov. Aj napriek zmenám, ktoré sme požadovali, mali s nami trpezlivosť. Boli veľmi ochotní a flexibilní aj na montáži. Ešte raz im ďakujem a odporúčam.

Pán Smutný, Bratislava

S realizáciou kuchyne v našom rodinnom dome sme veľmi spokojní. Vo firme nám ochotne pomohli s vhodným výberom materiálov a tiež návrhom usporiadania celej kuchyne. Vypracovali nám vopred aj presnú vizualizáciu. Kuchyňu poskladali veľmi precízne a doteraz nemáme žiadne problémy. Ďakujeme za profesionálny prístup. Firmu určite odporúčam, budete v dobrých rukách.

Pani M. Holécyová, Iliašska cesta, Banská Bystrica

Spolupráca s rodinnou firmou Urgela bola od začiatku vynikajuca, oceňujeme profesionálny a korektný prístup. Návrhy interiéru splnili naše predstavy a každá fáza realizácie prebehla bez akýchkoľvek problémov. Aj následná komunikácia a starostlivosť je nadštandardná. Firmu Urgela plne odporúčame ako spoľahlivého a profesionálneho partnera.

Pán Záchenský, Zvolenská Slatina

Po 15.rokoch sme sa s manželkou rozhodli kompletne vymeniť kuchyňu v rodinnom dome . Z viacerých zaujímavých ponúk sme si vybrali rodinnú firmu URGELA . Od začiatku sa mám páčil ich profesionálny a seriózny prístup. Dohodnutý termín bol načas splnený , kvalita nami zvolených materiálov vynikajúca , ako aj odborná montáž kuchyne a nových spotrebičov.
V podstate všetko prebehlo tak, ako sme si to na začiatku spolupráce dohodli .
Teraz si už pekne užívame našu novú kuchyňu .

Manželia Šimákovi, Zvolen

Od spoločnosti Urgela mám kuchynskú linku, konferenčný stolík, jedálensky stôl, stoličky jedálenské aj barové.
S prístupom kolektívu a zvlášť Ing. Erika Urgelu s ktorým som jednala vyjadrujem spokojnosť, hodnotím vysokú profesionalitu a odbornosť. Je to pokojný a ústretový mladý človek, ktorý maximálne vychádza v ústrety zákaznikovi.
Návrh, samotnú realizáciu a prístup – palec hore. Túto spoločnosť môžem len odporučiť.

Pani Ing. B. Rákošiová, Rimavská Sobota

Profesionálny prístup k zákazníkovi od návrhu kuchynskej linky až po samotnú realizáciu, odborné poradenstvo v oblasti výberu materiálov, spotrebičov a precízna montáž nábytku, v ktorom sa snúbi modernosť, funkčnosť a kvalita.

Pani Handzelová, Stará Kremnička

Chcem sa poďakovať za 100%-ne odvedenú prácu, dodržanie dohodnutých termínov a zodpovedný prístup pracovníkov firmy. Za profesionalitu sa oplatilo priplatiť! Vrelo odporúčam!

Pán Zamarovský, Bratislava

Koncom minulého roka sme sa rozhodli kompletne zrekonštruovať našu kuchyňu v rodinnom dome.
Stavebné práce sme si urobili svojpomocne.
S nábytkovým vybavením a elektrospotrebičmi sme sa obrátili na firmu Urgela, spol. s r.o, Zvolen.
Tím pracovníkov nám vypracoval niekoľko verzií návrhu ako by mala vyzerať naša budúca kuchyňa. Samozrejme s prihliadnutím na naše požiadavky a priestorové možnosti.
Na záver vznikla konečná podoba a my sme nedočkavo čakali na realizáciu.
Musím zdôrazniť, že naše pripomienky boli vždy akceptované a prepracované do detailov, všetky termíny boli dodržané v zmysle zmluvy o dielo. Vzniknuté problémy boli operatívne riešené.
Výsledok nás príjemne prekvapil.
Firma Urgela, spol. s r.o. je pre nás značkou férovosti, spoľahlivosti a kvality.
Odporúčam každému kto chce kuchyňu, ktorá bude spĺňať požiadavky moderného technického prevedenia, materiálov a dizajnu.

Pani V.I.Heyduková, Lučatín