Spotrebiče

NEREZOVÉ PRACOVNÉ DOSKY A DREZY ZNAČKY BARAZZA

pre ktorú máme výhradné autorizované obchodné
zastúpenie v SR a ČRlogo značky Barazza

Talianska značka Barazza od roku 1968

Barazza je nielen výroba, ale aj skupina ľudí, ktorých spája veľká vášeň, ktorá ich každý deň vedie k produkcii kvality. Čoraz častejšie sa kvalita premieta do toho, ako vytvárať vysoko výkonné kuchynské spotrebiče, nerezové pracovné dosky a drezy značky Barazza s pokrokovým dizajnom. Dnes Barazza predstavuje zoskúpenie výroby, kancelárií, výskumným a vývojovým laboratóriom a veľkým showroomom.

luxusné spotrebiče Barazza

Kreativita ako zdroj inšpirácie. 50 rokov skúseností dáva luxusnej značke Barazza túžbu experimentovať s novými formami, implementovať technológie, kombinovať inováciu a taliansky dizajn so schopnosťou poskytovať riešenia schopné predvídať požiadavky čoraz viac sa rozvíjajúcej verejnosti.

mimoriadne nerezové zostavy Barazza

Exkluzivita výroby na mieru a mimoriadna kvalita

Výsledkom sú exkluzívne produkty pre kuchyne zamerané na dizajn a pre tie, ktoré odrážajú aktuálne trendy v technológiách. Talianska výroba sa všeobecne považuje za perfektné spojenie dizajnu, komfortu a nadčasových technológií. Barazza má ambície ponúkať svojim zákazníkom produkty, ktoré výrazne presahujú ich očakávania. Snaží sa uspokojiť tie najnáročnejšie rozmerové a kompozičné potreby pomocou exkluzívnych riešení „na mieru“.

unikátne riešenia na mieru Barazza

Nadčasové technologické systémy a inovácia

Produkty luxusnej značky Barazza sú výsledkom starostlivých výskumných a vývojových prác. Barazza to je kreativita v základnom slova zmysle. Tu ožívajú najambicióznejšie nápady a projekty moderného nábytku pre kuchyne podporované najmodernejšími technologickými systémami. Barazza sa zameriava na výrobu ergonomických produktov s vysokými štandardmi kvality a vysokým výkonom.

nadčasové technológie výroby na mieru Barazza

Zariadenia z nehrdzavejúcej ocele AISI304

V zariadeniach z nerezovej ocele sa zlučuje praktickosť a odolnosť. Produkty sú dizajnovo jednoduché a elegantné. Nerezová oceľ je pomenovanie, ktoré definuje všetky ocele s vysokým obsahom chrómu a niklu. Spoločnosť Barazza používa špeciálnu kvalitnú nehrdzavejúcu oceľ AISI 304 (skratka pre americkú značku: American Iron and Steel Institute) zloženú z 18% chrómu a 10% niklu, čo zaručuje mimoriadnu odolnosť voči korózii a udržiava si vysokú úroveň hygieny. Tento materiál je úplne recyklovateľný a bez toxických emisií.

unikátna nerez značky Barazza

Oceľ, ako jedinečný materiál, je ideálny na podporu rôznych ošetrení, ktoré menia jeho hladký a reflexný povrch na novú, mäkkú, hodvábnu látku. Oceľové luxusné spotrebiče Barazza sú unikátne najmä vďaka ručnému spracovaniu povrchu ocele, vďaka ktorému je každý kus jedinečný.

talianske spotrebiče značky Barazza

V prípade záujmu o nerezové drezy alebo iné spotrebiče Barazza, nás prosím kontaktujte na dusan@urgela.sk , +421 911 551 272 .

Viac o značke Barazza sa dozviete na stránke výrobcu:

https://www.barazzasrl.it/