Spotrebiče

SEDAČKY HANÁK

Ideálne pohodlie dotvára tá správna sedačka. Niekto vyhľadáva mäkkú, veľkú, klasickú, či rustikálnu. Sedačky HANÁK sú rôzneho typu a rozmerov. Široké portfólio je zamerané na kvalitu a možnosť prispôsobenia rozmerov.

Z hľadiska dispozície sa sedačky HANÁK prispôsobia izbe, pretože sa vyskladávajú a vytvárajú sa tak rôzne rozmery. Podľa individuálnych požiadaviek zákazníka vieme vyrobiť rôzne rozmery sedačiek.

Sedačky môžu byť z látky, eko-kože a pravej kože. Tieto materiály ponúkajú veľmi veľkú farebnú variabilitu. Vzorky látok a koží je veľa, niektoré sú výraznejšie iné jemnejšie. Z rovnakej látky či kože môže byť vyrobená sedačka, kreslo a dokonca aj stoličky. Všetko v rovnakom prevedení.

Modely sedačiek sa líšia, niektoré sú viac klasického štýlu, iné funkcionalistické s výraznejšími podnožami, či s možnosťou rozkladania na spanie.

Niektoré modely sedačiek sú dynamickejšie a sú určené do väčších miestností. Iné sú subtílnejšie a vojdu sa aj do menšej obývačky bežného bytu. Pozrite si modely sedačiek značky HANÁK.