Spotrebiče

Predstavenie značky Miele

Svetová značka Miele, známa svojom mottom: „Immer besser“ (vždy lepší)  patrí už založenia v roku 1899 k najkvalitnejším na trhu. Firma Miele sa snaží robiť všetko pre to, aby sme bola „vždy lepšia“ ako konkurencia. Stále napreduje a tak sa snaží byť „vždy lepšia“ ako už je, zdokonaľuje svoje produkty a snaží sa dosiahnuť maximálny výsledok. Konečný spotrebiteľ môže byť vždy pokojný, pretože za svoje peniaze dostane najlepšie domáce spotrebiče. Vďaka tomu je značka Miele mimoriadna. Pokiaľ zvažujete výber značky spotrebičov do vašej domácnosti, s Miele urobíte múdre rozhodnutie.logo značky Miele

V zahraničí je výrobca Miele najoceňovanejšou značkou vo svojom odbore. V nemeckom rebríčku hodnotenia značiek „best brands“ bola značka Miele označená dokonca za najlepšiu značku všetkých čias („best brand ever“). Práve pre tieto dôvody, sa dá jednoducho charakterizovať aj zákazník Miele. Spotrebitelia sú orientovaní na kvalitu a kladú vysoké nároky na technické parametre spotrebičov. Rovnako tak Miele myslí aj na ekologickú stránku svojich domácich spotrebičov. Ten, kto kupuje Miele, dáva najavo svoj postoj.

 

Kvalita Miele

Značka Miele je tu už desiatky rokov. Stále sa zlepšuje a svoje výrobky drží na vysokej úrovni kvality. Z hľadiska výdrže produktov, Miele ako jediný výrobca vo svojom odvetví, testuje svoje produkty ako sú práčky, sušičky, umývačky riadu alebo rúry na pečenie na životnosť až do 20 rokov. So značkou Miele ide o výbornú spoľahlivosť a bezstarostnosť. Zákazníci z celého sveta preto zachovávajú spoločnosti Miele vernosť a odporúčajú ju ďalej.

 

spotrebiče značky Miele

 

Technika Miele

Výrobca Miele predstavuje vo svojich produktoch fascinujúcu techniku a vynikajúce výsledky pri minimálnej spotrebe energie. To platí pre hygienickú a šetrnú starostlivosť o bielizeň, podlahy a riad ako aj pre rozličné kulinárske zážitky pri varení a pečení. Zabezpečujú to mnohé inovatívne vlastnosti, ktoré sú dostupné len pri značke Miele. Túto skutočnosť potvrdzuje nespočetné množstvo prvých miest v testoch tovarov rôznych inštitúcií po celom svete.

 

vstavané spotrebiče značky Miele

 

Remeslo Miele

Značka Miele je jednoznačne zameraná na detaily a zastupuje skutočné remeselné umenie, v ktorom sa spája vízia a precíznosť. Každý z produktov z výroby Miele je vyrábaný na najvyššej úrovni. Výrobok prechádza perfektnou kontrolou kvality až po finálnu kontrolu povrchu rukavičkou. Od rukovätí, ktoré sú vyfrézované z jedného kusu kovu, až po rozmery štrbín. Dizajnová zladenosť a presnosť  jednotlivých spojov vstavaných spotrebičov vytvára dokonalý vzhľad.

 

práčky miele , zamerané na detail

 

Dizajn Miele

Značka Miele je známa svojim minimalistickým dizajnom. Jednoduchý dizajn krásne vidieť najmä pri vstavaných spotrebičoch. Tento štýl sa zvlášť hodí do moderných a nadčasových kuchýň. Miele má jasné tvary, nadčasovú eleganciu a intuitívne ovládanie. Či už s klasickými otočnými ovládačmi, decentným senzorovým displejom alebo dotykovým displejom s vysokým rozlíšením. Od žiadneho výrobcu nie je dizajn spotrebičov tak dôkladne vzájomne zosúladený. Bez ohľadu na to, aký štýl zariadenia uprednostňujete – značka Miele sa k vám bude perfektne hodiť.

 

dizajn značky Miele

 

Viac od spotrebičoch značky Miele v našich showroomoch v Bratislave a vo Zvolene.

Pozrite si Galériu spotrebičov značky Miele: