Spotrebiče

ROVNAKÝ DEKÓR V CELOM INTERIÉRI

Dôraz na dizajn a prepracované detaily zariadenia interiéru je dnes mimoriadne silný. Homogénny štýl domácnosti a jednotný koncept nábytku je už samozrejmosťou. Ani značka nábytku HANÁK sa tomuto trendu nebráni, ba naopak. Rovnaký dekór v celom interiéri sa stal hlavným prínosom výrobcu HANÁK.

Firma HANÁK NÁBYTEK preto vytvorila tzv. Interior Concept HANÁK. Ide o základnú nadčasovú myšlienku – jednotný dizajn nábytku c celom interiéri.

Hlavný dôvod prečo si vybrať práve značku HANÁK spočíva v unikátnosti výroby na mieru vo svojej podstate. Už sa nebojíme atypických priestorov. S nábytkom HANÁK môžete mať kvalitne zariadený celý byt, či dom od jedného výrobcu, a ak chcete, tak aj z rovnakých materiálov.

interior concept Hanák 1

Čo to znamená Interior Concept HANÁK ?

Výroba HANÁK ponúka nekonečné možnosti nábytku v rovnakom štýle a z rovnakých dekórov do celého interiéru, nazývame to Interior Concept HANÁK. Znamená to, že dekór, ktorý si vyberiete, môžete mať v celom vašom domove.

Ak si napríklad vyberiete nábytok v kombinácii svetlý lak a tmavá dýha do kuchyne, môžete túto kombináciu materiálov použiť na nábytok na mieru do obývačky, do predsiene, šatníkov, spálni, kúpeľne, pracovne, na obklady stien, stoly a stoličky a podobne. Patria sem aj interiérové dvere na mieru rôznych typov, ktoré sa vyrábajú až do výšky 2700 mm.

interior concept Hanák 6

Interior Concept HANÁK neponúka len dizajnové zjednotenie vzhľadu nábytku v interiéri, ale našim zákazníkom umožňuje získať rovnakú kvalitu nábytku vo všetkých izbách. Spočiatku sme pracovali najmä s návrhmi do kuchýň a obývačiek, dnes už prevažne zariaďujeme celé interiéry, dokonca aj do izieb, ktoré nemajú štandardné priestory.

interior concept Hanák 5

Trendy v bývaní

Ak si prelistujete ktorýkoľvek z dnešných trendy časopisov o bývaní, uvidíte články z ukážkových domov či bytov, ktoré sú veľmi často riešené na kľúč a zariaďovanie zastrešujú architektonické štúdiá či renomovaní interiéroví dizajnéri.

Väčšina z týchto interiérov ukazuje nábytkový koncept na mieru a v rovnakom prevedení. Takže aj sami nezávislí architekti jednoznačne odporúčajú interiéry na mieru od jedného dodávateľa. Takých dodávateľov je v Čechách a na Slovensku minimum.

Žiadny z podobných výrobcov či dodávateľov na trhu neponúka v rámci výroby nábytku aj výrobu interiérových dverí vlastnej výroby. V tom je značka HANÁK bezkonkurenčná.

interior concept Hanák 4

Výhody jednotnosti dizajnu nábytku

Interiér na mieru má nespočetné výhody. Okrem komplexnej záruky kvality od jedného dodávateľa je to hlavne zjednotený vzhľad, ktorý pôsobí elegantne a moderne. Taký nábytok vo zvolenom prevedení má jednu „líniu“, ktorá sa pomyselne tiahne celým interiérom, takže sa v ňom cítite dobre.

Naši projektanti myslia v rámci návrhov interiérov aj na dekorácie, použité farby v interiéri a predovšetkým na atypickosť, ktorá sa vyrieši na mieru k spokojnosti zákazníka. Naše vizualizácie sú prepracované a verne približujú reálny vzhľad budúceho interiéru.

interior concept Hanák 3

Interiérové dvere v rovnakom dekóre ako ostatný nábytok

Pokiaľ zákazník rieši celý interiér od základov, je pre neho zásadné, aby do nášho štúdia prišiel už pri hrubej stavbe, kedy má ešte možnosť meniť stavebné úpravy pre interiérové dvere.

HANÁK dokáže vyrobiť špeciality ako dvere do obkladu, atypické dvere so šikminami, bezfalcové a bezoblôžkové dvere, dvere s magnetickým padacím prahom, atď. Interiérové dvere HANÁK sú luxusné nielen z kvalitatívneho, ale aj dizajnového hľadiska.

Na českom a slovenskom trhu nemajú adekvátnu konkurenciu a mnohí zákazníci, ktorí sa včas nedozvedeli, alebo podcenili možnosti dverí HANÁK, potom ľutujú, že prepásli možnosť zladiť s interiérovým nábytkom aj vnútorné dvere.

interior concept Hanák 2

Kvalitný nábytok HANÁK na mieru

Nároky na dnešné bývanie sú pomerne vysoké. Moderný človek chce byť dlhodobo spokojný, a preto je nutné okrem vzhľadu nepodceniť kvalitu. Dnešní zákazníci sa stále dosť zameriavajú na cenu a neporovnávajú správne. Ponuky, ktoré sa tvária rovnako, sa často diametrálne líšia hlavne v kvalite ponúkaného výrobku.

Okrem iného, aj v kvalite služieb, preto je naše štúdio zamerané najmä na splnenie všetkých požiadaviek každého zákazníka a úspešnej realizácie dotiahnutej do konca. Kvalita je bez diskusie zásadný parameter pre životnosť a úžitok nábytku.

Môžete kúpiť nábytok, ktorý vám poslúži päť, sedem rokov. Ale zároveň si môžete zvoliť nábytok, ktorý bude aj po dvadsiatich rokoch stále krásny a funkčný.

V našom štúdiu vám radi poradíme pri výbere vhodných dekórov pre váš nový domov. Dohodnite si stretnutie na interiery.erik@urgela.sk .