Spotrebiče

SPOTREBIČE ZNAČKY STEEL

Naša spoločnosť má autorizované obchodné zastúpenie pre slovenský a český trh pre spotrebiče talianskej značky Steel. Ide o mimoriadne nerezové spotrebiče ako sú luxusné sporáky, digestory, chladničky, vstavané rúry, varné panely, záhradné mobilné grily a záhradný nerezový nábytok. Výrobca Steel sa špecializuje aj na kompletné nerezové kuchyne do interiéru aj exteriéru.

Kvalita Steel

Talianska spoločnosť Steel sa venuje výrobe domácich spotrebičov s mimoriadnym dizajnom exkluzívnej kvality. Všetky spotrebiče sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s označením AISI 304, teda z materiálu najvyššej triedy, ktorý sa používa v gastronómii. Nerezové spotrebiče od značky Steel sú prepracované do najmenších detailov a patria do popredia výroby kuchynských spotrebičov.

Taliansky perfektný dizajn je badateľný na prvý pohľad. Všetky spotrebiče Steel je možné štýlovo aj farebne zladiť, čím sa vytvorí homogénny dizajn v kuchyni.

Pre koho sú spotrebiče Steel ?

Spotrebiče sú určené pre domáce varenie a pre náročných gurmánov, ktorí hľadajú komfort a kvalitu. Nosným produktom výroby Steel sú veľké sporáky, inak povedané „americké cookre“. K sporákom sa vyrábajú v rovnakom dizajne rôzne spotrebiče.

Luxusné spotrebiče od Steel sa vyrábajú vo viacerých dizajnových líniách: GENESI, ASCOT, ENFASI, OXFORD a BARBEQUE OUTDOOR záhradný nerezový nábytok.