Interiérové dvere sú bežnou a neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. Dnes však okrem ich základnej funkcie – oddeliť miestnosti, plnia aj dizajnovú funkciu a svojím vzhľadom dotvárajú celkový dizajn interiéru.

 

Výber interiérových dverí by určite nemal byť prvoplánový a siahnuť po vysokokvalitných dverách, ktoré dokonale zapasujú do vášho interiéru sa určite oplatí. Zatiaľ čo iné prvky v domácnosti môžete ľahko vymeniť, dvere budú súčasťou vášho interiéru mnoho rokov a niektoré z nich budete využívať niekoľkokrát denne.

 

Interiérové dvere HANÁK ponúkajú bezkonkurenčnú kvalitu v unikátnych dizajnoch. Každé z dverí sú vyrábané na mieru, dokonale zladené s nábytkom, vďaka čomu si môžete vytvoriť interiér v jednotnom štýle. Plusom je tiež variabilita rozmerov –  výška dverí od 1970 mm až do 2700 mm. Samozrejmosťou je bezfalcové vyhotovenie bez rušivých viditeľných pántov, kedy dvere zapadnú priamo do obložkovej zárubne, čo vytvorí elegantný a moderný efekt.

 

Najkvalitnejšou možnosťou povrchovej úpravy interiérových dverí a zároveň aj nábytku je lak, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou a najvyšším štandardom. Na výber je široká škála farieb a tak bez problémov farbu laku dverí doladíte k zvyšku interiéru. Elegantnejším riešením môže byť jedinečná prírodná dýha s neopakovateľnou štruktúrou dreviny, ktorá pozdvihne úroveň každého interiéru. Vybrať si môžete matné alebo lesklé prevedenie. Všetky interiérové dvere HANÁK sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov od rokmi overených dodávateľov.

 

V prípade, že do miestnosti potrebujete pustiť viac svetla, môžete siahnuť po variante dverí s presklením. Sklo sa razom stane nosným prvkom dverí, pretože okrem funkčnej plní aj estetickú funkciu. Tých najnáročnejších určite upúta varianta celosklenených dverí, ktoré umožnia vnímať dvere úplne novým spôsobom.

 

Neoddeliteľnou súčasťou dverí sú tiež zárubne.  Zastarané oceľové zárubne, ktoré poznáme z minulosti dnes už nahrádzajú estetické a moderné, vyrobené z rovnakého materiálu, ako samotné dvere. Pri výbere dverí na mieru netreba zabúdať na správny výber kľučky, ktorá slúži nie len na otváranie interiérových dverí, ale dopĺňa celkový vzhľad dverí.