VIAC O ZNAČKÁCH SPOTREBIČOV,

PRE KTORÉ MÁME VÝHRADNÉ AUTORIZOVANÉ OBCHODNÉ ZASTÚPENIE v SR a ČR

PREDSTAVENIE ZNAČKY STEEL

luxusné sporáky, digestory, chladničky, rúry, varné panely, grily a záhradný nerezový nábytok

značka spotrebičov STEEL

Nadčasová rodinná spoločnosť s dlhou tradíciou svoju špecifickú produkciu distribuuje do viac ako 15 krajín. Talianska spoločnosť STEEL sa venuje výrobe domácich spotrebičov s mimoriadnym dizajnom exkluzívnej kvality. Nosným produktom výroby STEEL sú veľké sporáky, inak povedané „americké cookre“, ktoré sú nielen krásne, ale sú hlavne funkčné v maximálnej možnej miere. K sporákom sa vyrábajú v rovnakom dizajne rôzne spotrebiče.

sporáky Steel

Kvalita STEEL
Aj keď sa tieto spotrebiče možno na prvý pohľad zdajú, že sú určené do profesionálnych kuchýň – opak je pravdou, sú pre domáce varenie a pre náročných gurmánov, ktorí hľadajú komfort a kvalitu. Luxusné spotrebiče od STEEL sa vyrábajú vo viacerých dizajnových líniách: GENESI, ASCOT, ENFASI, OXFORD a BARBEQUE OUTDOOR záhradný nerezový nábytok. Všetky spotrebiče sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s označením AISI 304, teda z materiálu najvyššej triedy, ktorý sa používa v gastronómii.

sporák STEEL

Dizajn STEEL
Nerezové spotrebiče od značky STEEL sú prepracované do najmenších detailov. Dizajnové rady sa líšia štýlom, ponukou farieb, úchytiek a doplnkov. Profesionálny výkon domácich spotrebičov zaručuje najmä využívanie ergonómie pri navrhovaní a výrobe spotrebičov. Exkluzívne technológie a materiály výrobkov značky STEEL tvoria ucelený sortiment produktov, ktoré sú riešením pre náročných zákazníkov. STEEL sa neustále pozerá aj na vývoj trhu a svoju výrobu prispôsobuje aktuálnemu dopytu, ktorý odzrkadľuje životné štýly a nové spôsoby varenia dnešných ľudí.

rovnaký dizajn spotrebičov značky STEEL

História STEEL
STEEL je talianska spoločnosť s dlhým rodinným dedičstvom. Nachádza sa v meste Carpi v blízkosti mesta Bologna a bola založená v roku 1999. Vlastní ju rodina Po, ktorá je treťou generáciou, ktorá sa podieľa na výrobe kuchynského vybavenia. Pôvodnú spoločnosť založil Angelo Po ešte v roku 1922 a jeho remeselné spracovanie z nehrdzavejúcej ocele pomohlo vyrobiť prvé ručne – vyrobené kachle a neskôr výrobu kvalitných spotrebičov pre reštaurácie.

barbeque steel

Dnes sa STEEL vďaka svojim exkluzívnym produktom zaraďuje do popredia výroby kuchynských spotrebičov.

certifikát spotrebičov značky steel

Viac o značke STEEL sa dozviete na stránke výrobcu https://www.steel-cucine.com/en/

PREDSTAVENIE ZNAČKY SIL FIM

nadčasové talianske odsávače pár

talianska značka sil fim

Značka Sil Fim  vznikla zlúčením dvoch talianskych spoločností SILC a Fim v roku 2009. Obe spoločnosti mali za sebou už dlhú históriu. Spoločnosť SILC spa. bola založená v roku 1968 a ešte dnes je líder v oblasti priemyselných a žehliacich strojov. Značka Fim srl. bola založená v roku 1985, ktorá sa venovala výrobe digestorov, plášťov chladničiek a vyrábala aj iné dizajnové doplnky.

fabrika značky sil fim

Výrobné fabriky sa nachádzajú v mestách Jesi a Castelfidardo v Taliansku a spolu pokrývajú rozlohu až 20.000 m2. Sú priamo prepojené s technickými oddeleniami, ktoré sú kľúčovou súčasťou spoločnosti pre výskum, vývoj a dokončenie nových modelov. V týchto závodoch sa spracúvajú a vyrábajú výrobky z rôznych materiálov ako nerezová oceľ, oceľ meď, hliník. Všetky fázy produkcie sa dejú v jednej výrobnej fabrike s neustálym sledovaním výrobných procesov. Sil Fim dnes ponúka široké portfólio odsávačov pár do domácnosti rôznych typov ako aj viaceré modely externých motorov.

stropný model gigestora sil fim

Vysoká kvalita produktov značky Sil Fim
Vynikajúca kvalite produktov a široké portfólio zabezpečuje spoločnosti Sil Fim vysokú úroveň na medzinárodných trhoch. Značka Sil Fim sa snaží predvídať potreby trhu, zabezpečiť kvalitu a bezpečnosť výrobkov. Technická a inovatívna stránka výroby je kľúčovým prvkom. Osobitná pozornosť sa venuje navrhovaniu, technologickým inováciám spojeným s skúsenosťami a schopnosťami technikov a manažérov. Sil Fim je to pravé „made in Italy“ , ktoré v sebe nesie pekný dizajn a vysokú kvalitu produktov.

ostrovný odsávač pár sil fim

Životné prostredie a výrobca Sil Fim
Vlastník značky Sil Fim sa rozhodol mať spoločnosť so smerovaním na systém kvality produkcie a podpory pre životné prostredie v súlade s týmito normami: UNI EN ISO 9001: 2008 a UN EN ISO 14001: 2004. Tento systém je založený na organizácii a technických činnostiach, aplikovaných na všetkých oddeleniach spoločnosti, tieto činnosti sú určené na získanie plnej spokojnosti zákazníkov a neustále zlepšovanie výrobkov, pričom sa snaží zachovať najhlbšiu úctu k životnému prostrediu.

skrinkový model značky sil fim

Vývoj Sil Fim
Sil Fim sa zameriava na vývoj a neustále zdokonaľovanie svojich produktov. Spoločnosť má vlastné laboratórium s rozlohou viac ako 500 m2 , ktoré je oficiálne uznané NEMKO v súlade s normou ISO 17025: Všeobecné štandardy týkajúce sa testovania a kalibrácie zariadenia, v ktorom môže vykonávať nezávislým spôsobom všetky skúšky potrebné na získanie schvaľovacieho označenia výrobkov, ktoré sú v súlade s Medzinárodnými štandardmi elektrickej bezpečnosti a elektromagnetickej kompatibility. Laboratórium je schopné vykonať všetky testy pre NEMKO, cULus, Ghost Approvals a pre všetkých hlavných medzinárodných schvaľovateľov kvality. Počas vývoja a overovania výrobkov, laboratórium vykonáva aj „performance“ testy s cieľom zlepšiť kvalitu produktov z hľadiska hodnoty hluku, vibrácií, prívodu vzduchu, účinnosť osvetlenia, vstrebávanie tukov a tiež zníženia zápachu.

výsuvný odsávač pár sil fim

certifikát spotrebičov značky sil fim

certifikát digestorov značky steel

Viac o značke Sil Fim sa dozviete na stránke výrobcu https://www.fimweb.it/en/

PREDSTAVENIE ZNAČKY MAX FIRE

talianske odsávače pár so špecifickým dizajnom

talianska značka max fire

Funkcia digestorov Max Fire
Výrobca Max Fire zastupuje nadštandardnú produkciu digestorov do domácnosti a zameriava sa nielen na výrobu, ale aj na vývoj. Značka Max Fire je na trhu už mnohé roky a je známa v Taliansku a Západnej Európe, patrí pod spoločnosť Steel Time srl. Funkcia odsávača pár v dôsledku pokroku doby a technológii nabrala na význame. S náročnosťou moderných technológii drží krok aj značka Max Fire. Odsávač pár dnes už nie je len „niečo na okrasu“. Základom je odsávanie pár z varenia. V súčasnosti digestor musí hlavne spĺňať kritériá adekvátneho výkonu k objemu miestnosti spolu s tichou prevádzkou, a to digestory značky Max Fire zabezpečia viac ako spoľahlivo.

ostrovný model digestora značky max fire

Motor digestorov Max Fire
Mnohí používatelia uprednostňujú pri digestoroch vizuálnu stránku – dizajn pred kvalitatívnou stránkou – výkonnosť a tichosť prevádzky. Prioritou by však mali byť výkonnostné parametre. Dôležité je zamerať sa na motor digestora. Presnejšie typ a objem motora a získať informácie, z akých materiálov je spotrebič vyrobený. Správnu účinnosť odsávania digestora zabezpečuje najmä vhodná voľba motora, a to v závislosti od obytných priestorov domu či bytu. Talianski výrobca Max Fire ponúka možnosť vybrať si z viacerých typov externých motorov, ktoré sú rôzne čo do typu ako aj do veľkosti výkonu.

nástenný digestor značky max fire

Ručná práca digestorov Max Fire
Digestory Max Fire vyhľadávajú nároční zákazníci, ktorých prvoradou požiadavkou je kvalita. Pri výrobe je v značnej miere využívaná ručná práca, čo vidno na detailoch odsávačov pár Max Fire. Elegancia a prepracovanosť  týchto spotrebičov prezrádza krajinu pôvodu Taliansko.

stropný model vetro značky max fire

Konštrukcia digestorov Max Fire
Zníženú hlučnosť dosahujú konštrukcie odsávačov pár značky Max Fire ako plný „ZVARENEC“ aj pomocou kovových výstuh. Tieto potlačia prenosy vibrácií od motora, a to bez použitia rôznych tlmiacich blokov, ktoré pri výrobe používa konkurencia. Tieto však v drvivej väčšine neprinášajú zníženie hlučnosti, niekedy je to dokonca naopak.

ostrovný digestor eclissi značky max fire

Výkon a tichosť digestorov Max Fire
V tele odsávačov Max Fire sú použité kvalitné motory vyrábané s mimoriadnou precíznosťou vyváženia s výkonmi až do 900 m3/hod. Pri týchto typoch motorov sa hlučnosť odsávačov pohybuje v rozpätí od 30 dBA = I. stupeň až do 57 dBA = IV. stupeň, pričom si treba uvedomiť, že hlučnosť 30 dBA je hlučnosť/tichosť chodu kvalitného počítača. Pri kvalitných odsávačoch pár značky Max Fire sa považujú 1. a 2. stupeň za bežne prevádzkové a dokážu byť veľmi tiché.

stropný odsávač pár od značky max fire

Odsávanie a kvalitné filtre digestorov Max Fire
Odsávače pár značky Max Fire už pri prvom prevádzkovom stupni zabezpečujú dostatočný výkon na to, aby spĺňali aj tie najnáročnejšie kritéria zariadení na odsávanie pár a pachov z kuchynských priestorov. Pri používaní týchto odsávačov máte stopercentnú istotu, že vzduch v digestore prúdi iba cez vysoko kvalitné viacvrstvové kovové tukové filtre zamknuté špeciálnymi zámkami, ktoré zaisťujú nielen ich dokonalú tesnosť, ale aj jednoduchosť ich vybratia pri údržbe a umývaní. Filtre sa tak nemôžu samovoľne uvoľniť a poškodiť varnú dosku, ako sa to stáva u iných výrobcov a pri ich lacných typoch odsávačov. Tukové filtre sú umývateľné v umývačke riadu.

strovný model dress luminosa

Najkvalitnejšia nerez digestorov Max Fire
Pri výrobe odsávačov pár Max Fire je výhradne použitá najkvalitnejšia nerez (antikor) v triede AISI 304. Tento materiál predstavuje najvyššiu triedu používanú pri výrobe domácich spotrebičov. Mnohí výrobcovia tvrdia, že použili na výrobu spotrebiča kvalitnú nerez, ale častokrát opak býva pravdou. Výber materiálu niektorí výrobcovia digestorov zámerne „prehodnotia“, aj keď cena produktu býva v konečnom dôsledku aj tak vysoká, čo ale znehodnocuje pri takýchto výrobkoch pomer: kvalita – cena.

nástenný model digestora značky max fire

Kvalita materiálov digestorov Max Fire
Výrobca Max Fire používa pri výrobe digestorov do domácnosti iba spoľahlivú elektroniku, ktorá ponúka všetky dôležité funkcie. V spotrebičoch Max Fire sú použité kvalitné viacvrstvové kovové tukové filtre na sacích plochách. Sú vyrobené zo špeciálnych kovov, ktoré na seba viažu tuky a chránia tak elektronické časti digestorov a tak nezaťažujú ich motory.

Viac o značke Max Fire sa dozviete na stránke výrobcu http://www.maxfire.it/en/

PREDSTAVENIE ZNAČKY ORANIER

nemecké digestory pre každého

značka oranier

Spoľahlivosť nemeckých výrobkov je známa v celej Európe. Nemecký priemysel sa opiera o charakteristiky ako vynaliezavosť, vysoké štandardy kvality a inžinierske zručnosti. Spoločnosť ORANIER, ktorej korene siahajú až do roku 1607, je jedným z priekopníkov v oblasti výroby a predaja spotrebičov pre bežné použitie. ORANIER je známa najmä v Západnej Európe ako výrobca odsávačov pár, voľne stojacich a vstavaných rúr, kombinovaných spotrebičov, indukčných varných dosiek, mikrovlniek, umývačiek riadu a ďalších spotrebičov pre domáce použitie. Vďaka širokej produktovej škále s vynikajúcou kvalitou môže ORANIER neustále rásť. Značka ORANIER má vo svojom portfóliu rôzne typy odsávačov pár.

zabudovateľný digestor s indukciou značky oranier

Životné prostredie a ORANIER
Podľa nášho názoru hospodárska sila musí ísť spoločne so spoločenskou zodpovednosťou, čo je v našom prípade ochrana životného prostredia. Chceme našich zákazníkov presvedčiť o dlhotrvajúcich výrobkoch s vysokou mierou účinnosti. Touto stratégiou chceme zabezpečiť na jednej strane bezpečné zdroje z hľadiska ochrany životného prostredia, a na strane druhej chceme zároveň vytvárať pre spotrebiteľa veľmi atraktívny pomer ceny a kvality.

nástenný digestor oranier

Tradičná spoločnosť ORANIER
Spoločnosť ORANIER bola založená v Dillenburgu v Hesse v strednom Nemecku. Hlavné sídlo spoločnosti je v Haiger v Nemecku. V roku 2000 prevzala spoločnosť Justus a spoločnosť sa presťahovala do neďalekého mesta Gladenbach. Vďaka pokračujúcemu rastu v roku 2015 sa spoločnosť ORANIER vrátila späť do svojej pôvodnej oblasti. Nové priestory poskytujú potrebné miesto a aj optimálne dopravné spojenie na diaľnicu A45. S našim tímom 160 ľudí chceme ponúknuť inovatívne technológie, presvedčivú kvalitu a kompletný servis.

zabudovateľný model značky oranier

Viac o značke ORANIER sa dozviete na stránke výrobcu https://oranier.com/en/cooking/products/extractor-hoods/

KONTAKTY NA VÝROBCOV SPOTREBIČOV, PRE KTORÉ MÁME VÝHRADNÉ AUTORIZOVANÉ OBCHODNÉ ZASTÚPENIE V SR A ČR:

Viac o značke STEEL sa dozviete na stránke výrobcu
https://www.steel-cucine.com/en/

Viac o značke Sil Fim sa dozviete na stránke výrobcu https://www.fimweb.it/en/

Viac o značke Max Fire sa dozviete na stránke výrobcu http://www.maxfire.it/en/

Viac o značke ORANIER sa dozviete na stránke výrobcu https://oranier.com/en/cooking/products/extractor-hoods/