Spotrebiče

Predstavenie značky Gaggenau

Gaggenau predstavuje luxusnú značku známu najmä v Západnej Európe. Gaggenau sa za viac ako 333 rokov svojej histórie stala exkluzívnou značkou na trhu domácich spotrebičov. Tento výrobca je synonymom nadčasovej krásy, funkčnej estetiky a prelomových technológií pre exkluzívnu gastronómiu. Žiadna iná značka nemala nikdy tak významný a trvalý vplyv na domáce kuchyne. Za celú svoju históriu stála značka pri zrode radu revolučných produktov a objavov, ktoré pomáhali meniť kuchynské spotrebiče až do dnešnej podoby. Ako prvá uviedla na trh vstavanú rúru na pečenie, sklokeramickú varnú dosku alebo kombinovanú parnú rúru pre domáce použitie.

logo značky Gaggenau

Vstavané rúry a automatické kávovary Gaggenau

Rúry na pečenie Gaggenau predstavujú srdce každej kuchyne a môžu sa dizajnovo skombinovať s ďalšími spotrebičmi. Napríklad s užitočnou vákuovacou zásuvkou, kombinovanou parnou rúrou s automatickým samočistiacim systémom, plne automatickým kávovarom, ohrevnou zásuvkou alebo mikrovlnnou rúrou. Vďaka intuitívnemu ovládaniu, otváraniu pomocou dotykového displeja a mnohým ďalším praktickým funkciám sú pomocníkom pre každého. Spotrebiče Gaggenau predstavujú kvalitné prístroje s mnohými nadčasovými funkciami.

 

unikátne spotrebiče do domácnosti Gaggenau

 

Varné dosky Gaggenau

Varné dosky ponúknu každému kuchárovi presne to, čo potrebuje. Široký výber produktov z ponuky indukčných, plynových alebo sklokeramických dosiek môžete skombinovať s panelom Teppan-Yaki, lávovým grilom a ďalšími spotrebičmi.

 

kombinovaná varná plocha Gaggenau

 

Chladenie Gaggenau

Plne integrované chladničky, mrazničky a vinotéky s niekoľkými klimatickými zónami predstavujú luxusné spotrebiče na chladenie. Rad chladiacich spotrebičov Vario 400, s možnosťou pripojenia k aplikácii Home Connect, vynikne najlepšie, ak spotrebiče skombinujete do chladiacej steny. Kombináciou dvierok s madlami alebo bez, s individuálnymi čelnými stenami spotrebičov a nerezovými alebo sklenenými dvierkami vinoték dopĺňajú moderný vzhľad akejkoľvek kuchyne. Po otvorení dvierok sa odhalí kompletne nerezový interiér s tmavo antracitovými hliníkovými prvkami. Poličky a priehradky vo dverách je možné jednoducho nastaviť do požadovanej výšky. V kombinácii s takmer neviditeľným systémom koľajničiek je celkový vzhľad mimoriadne čistý. Sotva postrehnuteľné sklenené poličky a pevné priehradky vo dverách zvýrazňuje príjemné tlmené LED osvetlenie v teple bielej farbe, ktoré neoslňuje.

Séria Vario 200 zahŕňa chladničky, kombinované chladničky s mrazničkou a mrazničky. V šírkach 56 – 60 cm, ktoré dokonale zapadnú do akéhokoľvek dizajnu kuchyne, a napriek tomu ponúknu väčší vnútorný priestor než štandardné chladiace spotrebiče. Plynulé pojazdy, plne rozšíriteľné police a zásuvky uľahčujú prístup k tomuto šikovnému priestoru.

 

mimoriadne chladničky značky Gaggenau

 

Vinotéky Gaggenau

Vinotéky série Vario 400 disponujú s teleskopickými výsuvmi, ktoré umožňujú úplne vytiahnuť priehradky na fľaše z dubového dreva a tmavo antracitového hliníka a zaisťujú tak maximálne pohodlnú a príjemnú manipuláciu s fľašami. Bezpečné uchovanie vína ďalej zabezpečuje regulácia vlhkosti a aktívny vzduchový filter na báze dreveného uhlia, ktorý víno chráni pred kontamináciou pachmi. Na novom intuitívnom TFT displeji je možné nastaviť až tri nezávislé klimatické zóny. Časť zbierky vín tak môžete uchovávať v podmienkach podobných vinnej pivnici. Vinotéky Vario 400 majú navyše päť prednastavených štýlov osvetlenia, vďaka ktorým budú vaše cenné zbierky, ktoré si zaslúžia obdiv, dokonale vystavené.

 

vinotéky Gaggenau

 

Umývačky riadu Gaggenau

Umývačky riadu s možnosťou pripojenia k aplikácii Home Connect, ponúkajú informácie prostredníctvom dotykových TFT displejov, či premietaním zvyšnej doby umývacieho cyklu na podlahu. Automatické otváranie dverí umývačky riadu po skončení umývania upozorní na koniec programu. Séria 400 ponúka naviac podsvietený interiér a technológiu Zeolith® pre dokonalé sušenie vášho riadu.

 

Odsávače pár Gaggenau

Minimalistický dizajn, tiché a šikovné. Sací výkon odsávačov pár Gaggenau vás zbaví všetkých pachov z varenia vďaka výkonnej recirkuláciu, alebo odsávaniu vzduchu z varenia do exteriéru. Možností typov digestorov Gaggenau je niekoľko – stropné, nástenné, výsuvné z pracovnej dosky, ostrovné.

 

ostrovný odsávač pár Gaggenau

 

Viac od spotrebičoch značky Gaggenau v našich showroomoch v Bratislave a vo Zvolene.

Pozrite si Galériu spotrebičov značky Gaggenau: