Spotrebiče

DIGESTORY ZNAČIEK
SIL FIM, MAX FIRE, ORANIER

Naša spoločnosť má autorizované obchodné zastúpenie pre slovenský a český trh pre digestory značiek Sil Fim, Max Fire, Oranier. Značky spotrebičov do domácnosti sú známe najmä v Západnej Európe. Sil Fim a Max Fire sú talianske značky, Oranier je známa nemecká značka s pôsobnosťou v celej Európe.

Odsávače pár značky Sil Fim

Značka Sil Fim vznikla zlúčením dvoch talianskych spoločností SILC a Fim v roku 2009. Sil Fim dnes ponúka široké portfólio odsávačov pár do domácnosti rôznych typov ako aj viaceré modely externých motorov. Vynikajúca kvalite produktov a široké portfólio zabezpečuje spoločnosti Sil Fim vysokú úroveň na medzinárodných trhoch. Osobitná pozornosť sa venuje navrhovaniu, technologickým inováciám spojeným s skúsenosťami a schopnosťami technikov a manažérov.

Odsávače pár značky Max Fire

Výrobca digestorov Max Fire zastupuje nadštandardnú produkciu odsávačov pár do domácnosti. Značka Max Fire je na trhu už mnohé roky a je známa v Taliansku a Západnej Európe, patrí pod spoločnosť Steel Time srl. Digestory Max Fire vyhľadávajú nároční zákazníci, ktorých prvoradou požiadavkou je kvalita. Pri výrobe je v značnej miere využívaná ručná práca, čo vidno na detailoch odsávačov pár Max Fire.

Odsávače pár značky Oranier

Spoločnosť ORANIER je jedným z priekopníkov v oblasti výroby a predaja spotrebičov pre bežné použitie. ORANIER je známa najmä v Západnej Európe ako výrobca odsávačov pár a ďalších spotrebičov pre domáce použitie. Vďaka širokej produktovej škále s vynikajúcou kvalitou môže ORANIER neustále rásť. Tento výrobca sa snaží o kompromis medzi dobrou kvalitou spotrebičov a primeranou cenou.