Spotrebiče

Výsuvné z pracovnej dosky

Digestory výsuvné z pracovnej dosky sú moderné nadčasové spotrebiče, ktoré pri svojej nečinnosti vôbec nie sú badateľné. Tieto typy odsávačov sa často používajú ako riešenie odsávania pri varnej zóne umiestnenej na ostrove. Toto obľúbené odsávanie sa umiestňuje do domov aj bytov. Niektoré modely majú v sebe zakomponované aj osvetlenie varnej zóny.

Tieto typy odsávačov pár môžu byť na recirkulačný režim (odsávanie vzduchu do interiéru), alebo môžu odfiltrovávať vzduch do exteriéru. Výsuvné digestory pri prevádzke automatický vychádzajú z pracovnej dosky. Po skončení prevádzky sa opäť zasunú smerom dole, do pracovnej dosky.

Keď je odsávač pár vypnutý, stáva sa neviditeľný a nijakým spôsobom nezavadzia v kuchyni ani na pracovnej doske. treba však myslieť na to, že telo takéhoto typu odsávača pár musí byť niekde umiestnené. Treba mu venovať časť skrinky kuchynskej linky pod ním.

Tieto modely digestorov majú automatický elektrický systém vysúvania a zasúvania tela digestora, preto nikdy na digestor manuálne netlačte.

K týmto druhom digestorov sa zvyknú voliť externé motory. Externé motory sú interiérové alebo exteriérové. Z interiérových motorov sa vyberajú často motory umiestnené do sokla kuchynskej linky.

Ak si neviete vybrať správny motor, vysvetlíme vám rozdiely a poradíme vám pri výbere vhodného typu motora. Pri zabezpečené vzduchotechniky sa na nás obráťte, poradíme vám aj s technickým riešením.

Patria sem tieto modely digestorov:

Filtrovať digestory podľa značky výrobcu: