Spotrebiče

VIAC O ZNAČKE ORANIER

pre ktorú máme výhradné autorizované obchodné
zastúpenie v SR a ČR

značka oranier

Nemecké digestory pre každého

Spoľahlivosť nemeckých výrobkov je známa v celej Európe. Nemecký priemysel sa opiera o charakteristiky ako vynaliezavosť, vysoké štandardy kvality a inžinierske zručnosti. Prečítajte si viac o značke Oranier, ktorej korene siahajú až do roku 1607. Stala sa jedným z priekopníkov v oblasti výroby a predaja spotrebičov pre bežné použitie.

ORANIER je známa najmä v Západnej Európe ako výrobca odsávačov pár, voľne stojacich a vstavaných rúr, kombinovaných spotrebičov, indukčných varných dosiek, mikrovlniek, umývačiek riadu a ďalších spotrebičov pre domáce použitie. Vďaka širokej produktovej škále s vynikajúcou kvalitou môže ORANIER neustále rásť. Značka ORANIER má vo svojom portfóliu rôzne typy odsávačov pár.

zabudovateľný digestor s indukciou značky oranier

Životné prostredie a ORANIER

Podľa nášho názoru hospodárska sila musí ísť spoločne so spoločenskou zodpovednosťou, čo je v našom prípade ochrana životného prostredia. Chceme našich zákazníkov presvedčiť o dlhotrvajúcich výrobkoch s vysokou mierou účinnosti. Touto stratégiou chceme zabezpečiť na jednej strane bezpečné zdroje z hľadiska ochrany životného prostredia, a na strane druhej chceme zároveň vytvárať pre spotrebiteľa veľmi atraktívny pomer ceny a kvality.

nástenný digestor oranier

Tradičná spoločnosť ORANIER

Spoločnosť ORANIER bola založená v Dillenburgu v Hesse v strednom Nemecku. Hlavné sídlo spoločnosti je v Haiger v Nemecku. V roku 2000 prevzala spoločnosť Justus a spoločnosť sa presťahovala do neďalekého mesta Gladenbach. Vďaka pokračujúcemu rastu v roku 2015 sa spoločnosť ORANIER vrátila späť do svojej pôvodnej oblasti.

Nové priestory poskytujú potrebné miesto a aj optimálne dopravné spojenie na diaľnicu A45. S našim tímom 160 ľudí chceme ponúknuť inovatívne technológie, presvedčivú kvalitu a kompletný servis.zabudovateľný model značky oranier

Viac o značke ORANIER sa dozviete na stránke výrobcu

https://oranier.com/en/cooking/products/extractor-hoods/