Spotrebiče

DIGESTORY ZNAČIEK
SIL FIM, MAX FIRE, GALVAMET, ESISTYLE

Naša spoločnosť má autorizované obchodné zastúpenie pre slovenský a český trh pre digestory značiek Sil Fim, Max Fire, Galvamet, Esistyle. Značky spotrebičov do domácnosti sú známe najmä v Západnej Európe. Sil Fim, Max Fire a Galvamet sú talianske značky, Oranier je známa nemecká značka s pôsobnosťou v celej Európe.

Odsávače pár značky Sil Fim

Značka Sil Fim vznikla zlúčením dvoch talianskych spoločností SILC a Fim v roku 2009. Sil Fim dnes ponúka široké portfólio odsávačov pár do domácnosti rôznych typov ako aj viaceré modely externých motorov. Vynikajúca kvalite produktov a široké portfólio zabezpečuje spoločnosti Sil Fim vysokú úroveň na medzinárodných trhoch. Osobitná pozornosť sa venuje navrhovaniu, technologickým inováciám spojeným s skúsenosťami a schopnosťami technikov a manažérov.

Odsávače pár značky Max Fire

Výrobca digestorov Max Fire zastupuje nadštandardnú produkciu odsávačov pár do domácnosti. Značka Max Fire je na trhu už mnohé roky a je známa v Taliansku a Západnej Európe, patrí pod spoločnosť Steel Time srl. Digestory Max Fire vyhľadávajú nároční zákazníci, ktorých prvoradou požiadavkou je kvalita. Pri výrobe je v značnej miere využívaná ručná práca, čo vidno na detailoch odsávačov pár Max Fire.

Odsávače pár značky Galvamet

Talianska spoločnosť Galvamet vyrába domáce digestory. Zameriava sa na pokrokovosť, detaily dizajnu, ekologickú udržateľnosť a zapracovávanie technických inovácii. Všetky tieto aspekty vytvárajú moderné spotrebiče pre domáce použite. Svoj neobyčajný exkluzívny dizajn a kvalitu ukazujú v širokom portfóliu odsávačov pár. Pri recirkulačnom režime je možnosť využiť aj modernú plazmovú technológiu, a teda odsávače pár môžu mať plazmový filter.

Odsávače pár značky Esistyle

Značka Esistyle je jedinečná talianska spoločnosť hrdá na svoju identitu a históriu. Pri svojom výrobnom procese sa zameriava na čo najvyššiu kvalitu svojich produktov a nadčasový dizajn. Pri výrobe ťaží najmä zo svojho výskumu a inovácie sa snaží zapracovať do výrobkov. Od prvotnej myšlienky k prototypu, až po samotnú výrobu daného produktu. Esistyle je spoločnosť rozdelená do viacerých sektorov, pričom sa opiera o dlhoročné skúsenosti. Svoje kvalitné produkty vybavuje tými najlepšími materiálmi a komponentmi.